PINK Elektroniczny – szybki i wiarygodny test ciążowy

PINK Elektroniczny – szybki i wiarygodny test ciążowy

- Nowości
129
0

W aptekach, drogeriach Rossmann, Super-Pharm i sklepach Carrefour Express można kupić cyfrowy test ciążowy wykrywający z niemal 100-procentową dokładnością ciążę już na bardzo wczesnym etapie. Od innych testów różni się również tym, że jego wynik podawany jest w formie czytelnego słownego komunikatu: TAK lub NIE.

Nowy cyfrowy test ciążowy PINK Elektroniczny Domowego Laboratorium można wykonać już dwa dni przed spodziewaną miesiączką. Wykrywa on ludzką gonadotropinę kosmówkową (hCG) – hormon występujący w moczu kobiet spodziewających się dziecka. Na wiarygodność wyniku testu wpływa pora jego wykonania – najlepiej użyć go z samego rana, bo wtedy mocz zawiera najwięcej hormonu hCG.

Wybór odpowiedniego, najbardziej przyjaznego, a jednocześnie dającego wiarygodny i szybki wynik testu ciążowego to kwestia niezwykle ważna, szczególnie w przypadku par, które od dawna oczekują dziecka. Cyfrowy PINK Elektroniczny Domowego Laboratorium z pewnością wzbudzi duże zainteresowanie wśród tych kobiet, dla których słowny komunikat na cyfrowym ekranie nie będzie budzić takich wątpliwości jak znane nam dotąd “różowe prążki”, zwiastujące ciążę lub jej brak – podkreśla Justyna Kuczmierowska, ekspert Domowego Laboratorium ds. płodności.

Wykonanie badania testem Pink Elektroniczny jest szybkie i proste. Wystarczy skierować jego końcówkę pod strumień moczu albo pobrać mocz do czystego suchego pojemnika, a następnie dokonać pomiaru. Wynik – TAK, NIE lub ERROR (błąd) – pojawi się na cyfrowym wyświetlaczu po maksymalnie 5 minutach. Test wydaje dwa sygnały dźwiękowe, informujące o rozpoczęciu i zakończeniu badania, natomiast w trakcie jego trwania na ekranie widoczna jest klepsydra

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

Zrób bezpłatny test na HCV, może Ci uratować życie!

Aż 96 proc. osób zakażonych wirusem powodującym zapalenie