10 witamin w jednym lizaku

10 witamin w jednym lizaku

- Nowości
Fot.: materiały prasowe

Szukasz słodkiej, a jednocześnie zdrowej przekąski dla malucha? Sięgnij po  bezcukrowe lizaki MultiFan i dołącz je do mikołajkowego prezentu.

MultiFan to pierwszy na polskim rynku preparat wielowitaminowy w postaci lizaka. Zawiera 10 podstawowych witamin (m.in. C, E, PP, z grupy B, a także kwas foliowy i  biotynę) w ilościach odpowiadających jednej czwartej zalecanego dziennego spożycia.

Składnikiem lizaków jest również susz owocowy, który nadaje mu smak i aromat, a zawarte w suszu bioflawonoidy pomagają przyswoić witaminę C i chronić ją przed utlenianiem, uszczelniają i wzmacniają ściany naczyń krwionośnych oraz zwiększają odporność dziecka na infekcje, co o tej porze roku nie jest bez znaczenia.

Zamiast cukru użyto sorbitol, który nie powoduje próchnicy, jest dobrze przebadaną i bezpieczną substancją, naturalnie występującą w niektórych owocach (np. śliwkach, gruszkach, jabłkach). Ze względu na bardzo niski indeks glikemiczny, polecany jest również dla dzieci z cukrzycą. Specjalnie opracowana, sprasowana, pudrowa postać lizaków chroni przed uszkodzeniem szkliwa zębów.

Lizaki MultiFan są rekomendowane jako uzupełnienie podstawowej diety dla dzieci w okresie intensywnego wzrostu, w okresie jesienno-zimowo-wiosennym, podczas rekonwalescencji po przebytych infekcjach oraz w okresach zmęczenia fizycznego i narażenia na stres. Do wyboru są trzy smaki: pomarańczowy, malinowy i owoców leśnych. Cena: 1,49 zł/szt.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

4 minikremy do rąk FLOSLEK Laboratorium

Skóra dłoni jest bardzo delikatna i praktycznie pozbawiona