Linia Natural Expert powiększa się o kosmetyki do ciała

Linia Natural Expert powiększa się o kosmetyki do ciała

Linia Natural Expert od Barwy Cosmetics szybko zyskała popularność i uznanie wśród miłośników naturalnej pielęgnacji. Marka postanowiła więc ją rozszerzyć o żele pod prysznic i balsamy do ciała.

Linia Natural Expert to kosmetyki oparte na połączeniu naturalnych, tradycyjnych i najnowszej generacji składników aktywnych, najdelikatniejszych substancji myjących i zmysłowych zapachów. Cechują je przede wszystkim proste składy, które nie zawierają zbędnych składników. Łagodne formuły odpowiadają na potrzeby każdej skóry, nawet delikatnej i wrażliwej.  

Aby kompleksowo o nią zadbać, Barwa Cosmetics wprowadziła aż trzy serie: nawilżającą, odżywczą i regenerującą. Kosmetyki zostały przebadane dermatologicznie i zawierają aż 97 proc. składników pochodzenia naturalnego. Dzięki połączeniu składników aktywnych z ekstraktami roślinnymi działają błyskawicznie i zapewniają długotrwałe efekty.

W składzie żeli pod prysznic i balsamów do ciała — nowości od Natural Expert — znajdziemy m.in.:

  • EKSTRAKT Z OLIWKI – koi i regeneruje skórę, likwidując jej szorstkość.
  • MASŁO SHEA – głęboko regeneruje skórę, zmiękcza ją, wygładza i natłuszcza.
  • CERAMIDY – działają niczym plaster na uszkodzoną i przesuszoną skórę, chronią ją przed utratą wody i wzmacniają jej odporność.
  • NIACYNAMID – działa na skórę na wielu poziomach: odbudowuje naturalną barierę skórną, zmniejsza zaczerwienienia i zwiększa produkcję kolagenu w skórze.
  • ADAPTOGENY Z LUKRECJI – wzmacniają naturalne mechanizmy obronne skóry, chronią
    ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

ŻELE POD PRYSZNIC NATURAL EXPERT to łagodne i wegańskie oczyszczanie skóry o zmysłowych zapachach. Delikatnie, ale skutecznie myją i doskonale wpływają na suchą skórę, przynosząc jej ulgę i zapewniając optymalny poziom nawodnienia. Zawarty w nich ekstrakt z oliwki regeneruje skórę i łagodzi podrażnienia. Dodatek ceramidów, niacynamidu i adaptogenów kompleksowo dba o skórę i zapewnia jej ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Do wyboru mamy 3 żele pod prysznic z linii Natural Expert.

  • Żel pod prysznic NAWILŻAJĄCY o zapachu lilii wodnej (19,99 zł/480 ml) – zawiera ekstrakt z oliwki, ceramidy i niacynamid
  • Żel pod prysznic ODŻYWCZY o zapachu białej herbaty (19,99 zł/480 ml) – zawiera ekstrakt z oliwki, ceramidy i niacynamid
  • Żel pod prysznic REGENERUJĄCY o zapachu białych kwiatów (19,99 zł/480 ml) – zawiera ekstrakt z oliwki, ceramidy i niacynamid

BALSAMY DO CIAŁA NATURAL EXPERT to łagodne i wegańskie kosmetyki do pielęgnacji skóry o zmysłowych zapachach. Dogłębnie nawilżają, długotrwale regenerują, odżywiają i zabezpieczają skórę przed przesuszeniem. Zawarte w nich masło shea regeneruje skórę i łagodzi podrażnienia. Dodatek niacynamidu, ceramidów i adaptogenów kompleksowo dba o skórę i zapewnia jej ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Wśród nowych balsamów do ciała z linii Natural Expert mamy do wyboru 3 produkty.

Balsam do ciała NAWILŻAJĄCY o zapachu lilii wodnej (20,99 zł/200 ml) – zawiera masło shea, ceramidy i niacynamid

Balsam do ciała ODŻYWCZY o zapachu białej herbaty (20,99 zł/200 ml) – zawiera masło shea, ceramidy i niacynamid

Balsam do ciała REGENERUJĄCY o zapachu białych kwiatów (20,99 zł/200 ml) – zawiera masło shea, ceramidy i niacynamid

Kosmetyki Natural Expert dostępne są w sklepie producenta https://sklep.barwa.com.pl/.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Upał może być bardzo groźny dla serca i naczyń

W trakcie upału serce pracuje intensywniej niż zwykle. Jednak u osób z chorobą wieńcową, po zawale, z wadami zastawkowymi lub nieleczonym nadciśnieniem tętniczym może nie sprostać dodatkowym obciążeniom.