YASUMI Hydro IPL, czyli nawilżanie i fotoodmładzanie twarzy i dłoni

YASUMI Hydro IPL, czyli nawilżanie i fotoodmładzanie twarzy i dłoni

Starzejąca się skóra traci jędrność i elastyczność. Jest podatna na powstawanie zmarszczek, staje się szorstka i ziemista. – Terapia YASUMI Hydro IPL zahamuje procesy starzenia, a także powstrzyma powstawanie przebarwień oraz rumienia – zapewniają jej twórcy.

Zabieg YASUMI Hydro IPL polecany jest na twarz i dłonie. Łączy w sobie dwa działania – intensywne nawilżenie ze specjalistyczną terapią hamującą starzenie skóry. Jego efektem jest też wyrównanie kolorytu poprzez rozjaśnienie przebarwień oraz redukcja rumienia. Skóra odzyskuje jędrność, elastyczność i staje się znów promienna.

Zabieg przebiega w dwóch etapach.

Etap 1: nałożenie maski z kwasem hialuronowym i kawiorem

W pierwszym etapie terapii nakładana jest maska YASUMI Hydro Green Caviar, która przygotowuje skórę do fotoodmładzania, nawilża, wzmacnia włókna kolagenowe, łagodzi podrażnienia.

Małgorzata Antczak

– Wykorzystana w zabiegu maska zawiera kwas hialuronowy oraz ekstrakt z wegańskiego kawioru. To właśnie ten składnik używany jest na japońskiej wyspie Okinawa, której mieszkańcy słyną z długowieczności – mówi Małgorzata Antczak, TOP EXPERT YASUMI, trener YASUMI College.

Etap 2: fotoodmładzanie przy użyciu lasera

Specjalne urządzenie emituje silne impulsy światła, które w tkance skórnej zostają przemienione w energię cieplną, a ta stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Ponadto, skutecznie obkurcza istniejące włókna kolagenowe stanowiące rusztowanie skóry. W efekcie skóra odzyskuje młodzieńcze napięcie, jędrność i elastyczność jak po silnym liftingu.

W wyniku pobudzonej produkcji kolagenu, występującego także  w naczyniach krwionośnych, łagodnieją objawy rumienia. Energia cieplna rozbija również nierównomiernie nagromadzony barwnik, dzięki czemu przebarwienia stają się mniej widoczne.

Na koniec ekspert wklepuje w skórę specjalistyczny krem, który ochroni przed utratą wody i znacząco przedłuża efekty terapii.

Cena zabiegu na twarz to ok. 200 zł, na dłonie – również ok. 200 zł.

Zabieg YASUMI Hydro IPL dostępny jest w wybranych gabinetach YASUMI w całej Polsce. Można je znaleźć pod adresem: gabinety.yasumi.pl

Przeczytaj także:

3 zabiegi z kwasami, które można wykonywać bez obaw latem

Zabieg na przebarwienia: kwas ferulowy

Laser frakcyjny CO2 – poznaj wskazania i przeciwwskazania do tego zabiegu

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

20 lipca ruszą zapisy na bezpłatny zabieg leczenia blizny

U osób, których ciała pokrywają szpecące blizny, wykonywane będą nieodpłatne zabiegi kosmetyczne metodą mikronakłuwania Genoscar. Najpierw uelastycznia ona blizny, a z czasem powoduje ich zmniejszenie, a nawet zanikanie.