Wirus z Chin nie zna granic – bądźmy solidarni!

Wirus z Chin nie zna granic – bądźmy solidarni!

- Aktualności

Warszawska Izba Gospodarcza organizuje 27 lutego o godz. 19 w Filharmonii Narodowej w Warszawie koncert charytatywny na rzecz walki z epidemią zakażeń koronawirusem Covid-19.

To wirus, który zagraża dziś całemu światu. I choć w epicentrum walki z epidemią są dziś Chiny, mieszkańcy wszystkich kontynentów łączą się w budowie wielkiego muru zdrowia i życia. Przyłączmy się i my, okażmy solidarność z Wuhan.

Koncertem chcemy zwrócić uwagę na fakt, że w obliczu zagrożenia epidemiologicznego wszyscy jesteśmy równi. Wirus nie zna granic, nie wybiera i atakuje tam, gdzie najmniej się tego spodziewamy, zwłaszcza najsłabszych. Nie omijajmy obojętnie problemu tylko dlatego, że zaistniał 8 tysięcy kilometrów od nas.

[Warszawska Izba Gospodarcza]

Na scenie pojawią się liczni artyści: Golden Life, Vadim A. Brodski, Julia Gąsiorkiewicz, Maria Pomianowska, Jan Wojdak, Marta Zalewska, 8 Hands Quartet, Anna Krysztofiak, 2Late. Koncert poprowadzi Jarosław Kret.

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na zakup masek ochronnych i materiałów higienicznych dla wskazanych przez Ambasadę Chin w Polsce sierocińców w Wuhan lub innej miejscowości.

Patronat nad koncertem i akcją pomocy „Solidarni z Wuhan” objął Polski Komitet Olimpijski! Na widowni Filharmonii Warszawskiej, w geście solidarności z potrzebującymi z Chin, pojawią się gwiazdy sportu i medaliści olimpijscy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

10 sytuacji, które wymagają umycia rąk

Mycie rąk to najprostsza i jedna z najskuteczniejszych