“Lidlomix” tańszy aż o 500 zł, ale tylko przez trzy dni!

“Lidlomix” tańszy aż o 500 zł, ale tylko przez trzy dni!

Tylko od 12 do 14 czerwca użytkownicy aplikacji Lidl Plus będą mogli kupić aż o 500 zł taniej wielofunkcyjny robot kuchenny Silvercrest Monsieur Cuisine Smart. Oferta będzie dostępna tylko w sklepach stacjonarnych sieci Lidl Polska.

Wielofunkcyjny robot kuchenny marki Silvercrest nazywany jest przez użytkowników “lidlomixem”. Dzięki niemu gotowanie staje się dla wielu osób prawdziwą przyjemnością i okazją do spędzenia miło czasu z bliskimi oraz przyjaciółmi. Już od najbliższego poniedziałku (12 czerwca), kupując model Monsieur Cuisine Smart z aplikacją Lidl Plus, zapłacimy jedynie 1999 zł zamiast 2499 zł. Ale uwaga! Oferta będzie ważna tylko przez trzy dni!

Robot kuchenny Silvercrest Monsieur Cuisine Smart 1200 W posiada aż 15 praktycznych funkcji ułatwiających codzienne czynności kulinarne. Urządzenie zapewnia m.in. gotowanie na parze, siekanie, mielenie, miksowanie, zagniatanie, smażenie czy gotowanie sous vide. Tak szeroka gama programów sprawia, że Silvercrest Monsieur Cuisine Smart może być wykorzystywany do przygotowywania dań warzywnych bądź mięsnych, ryb, zup, makaronów, dżemów, smoothie, sosów lub dipów czy wypieków. Duża moc urządzenia pozwala na przerobienie podwójnej ilości ciasta – nawet do 1 kg. Dodatkowo 10-stopniowa regulacja prędkości z dodatkową funkcją turbo pozwala na pełną dowolność w przygotowywaniu smakołyków.

W urządzeniu wykorzystano liczne rozwiązania, które mają uprościć jego obsługę. Są to np. odpowiednio wyprofilowany uchwyt do misy robota czy 8-calowy wyświetlacz dotykowy z wysoką rozdzielczością oraz szybkim czasem reakcji. Dodatkowo urządzenie posiada funkcję wi-fi, co umożliwia m.in. aktualizację przepisów kulinarnych. Na stronie fr.monsieur-cuisine.com/pl/przepisy oraz w aplikacji dla użytkowników modelu MC Smart znajduje się aż 855 przepisów w języku polskim, a liczba ta wciąż rośnie.

Aplikacja mobilna Monsieur Cuisine Smart umożliwia również dzielenie się przepisami z innymi użytkownikami, ocenianie przepisów czy robienie notatek. Co ciekawe, aplikacja może przeliczyć ilość składników do dań na cały tydzień, co pozwoli zaplanować tygodniowe zakupy.

W sklepach sieci Lidl Polska klienci znajdą również dodatkowe akcesoria, które poszerzają funkcjonalność robota, zapewniając jeszcze większą frajdę z gotowania. Są to m.in. przystawka sokownika parowego czy nasadka tnąca z tarczą ze stali nierdzewnej.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Kosmetyki po opalaniu: olejek SOLVERX SUN SKIN Gold Shimmer

Kąpiele słoneczne sprzyjają przesuszeniu skóry i utracie przez nią jędrności, a suche, zmęczone ekspozycją na słońce, wiatr i słoną wodę ciało trudniej utrzymuje opaleniznę. O czym warto pamiętać, by zachować ją przez wiele tygodni po powrocie z bajecznego urlopu?