Ekocuda, czyli wiosenny przegląd kosmetycznych nowości

Ekocuda, czyli wiosenny przegląd kosmetycznych nowości

Fot. Kamila Panasiuk

Już w najbliższy weekend odbędzie się wiosenna edycja targów Ekocuda – obowiązkowe wydarzenie dla miłośników kosmetyków naturalnych.

Z uwagi na trwającą pandemię, impreza odbędzie się online, ale organizatorzy jak zawsze zadbali o to, by uczestnicy otrzymali nie tylko najświeższe nowości rynkowe i najlepsze produkty, ale również dużą dawkę wiedzy od ekspertów. Swoje produkty przedstawi ponad 100 marek, nie zabraknie również specjalnych promocji oraz edukacji.

Wiosna to wyjątkowy czas, kiedy natura budzi się do życia. Żegnamy zimę, a witamy nową energię. To także doskonały moment, by zadbać o swoje ciało i przygotować się na nadchodzące ciepłe dni. Kosmetyki naturalne, których szeroką paletę zaprezentują 24 i 25 kwietnia wystawcy podczas 7. już odsłony targów Ekocuda online, będą w tej odnowie bardzo pomocne.

– Od początku istnienia targów Ekocuda, czyli już od ponad czterech lat, wiosenna edycja jest zawsze wyjątkowa. Zarówno producenci, dystrybutorzy, jak i miłośnicy kosmetyków z niecierpliwością czekają na ten „ekocudny” weekend. Formuła online sprawia, że każdy, bez względu na miejsce zamieszkania, może uczestniczyć w naszym wydarzeniu –mówi Zuzanna Mierzejewska, organizatorka targów i właścicielka marki Ekocuda. – Niezmiennie ważny jest dla nas aspekt edukacyjny, dlatego również targi online wzbogacone są o wykłady specjalistów z branży. Podczas najbliższej edycji tradycyjnie już odbędzie się „Tydzień ekspercki”, w ramach którego uczestnicy będą mogli wziąć udział w live’ach na Instagramie oraz zdobyć wiedzę o ekokosmetykach od ekspertów. Liczba uczestników, którzy biorą udział w tych wydarzeniach, potwierdza nam, że członkowie społeczności chcą poszerzać swoją wiedzę z zakresu świadomej pielęgnacji i potrzebują profesjonalnego doradztwa – dodaje.

Jak zapewniają organizatorzy targów, siłą Ekocudów są przede wszystkim naturalne produkty wysokiej jakości. Oprócz marek, które regularnie obecne są na targach (niektóre od I edycji, czyli od 2016 roku), pojawią się również nowości – marki debiutujące ze swoją ofertą. Nie zabraknie także kosmetycznych premier i promocyjnych cen. Obok naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych, dostępne będą też najlepsze produkty do makijażu oraz ekologiczne i naturalne akcesoria.

Pełną listę wystawców, a także harmonogram spotkań live z ekspertami znajdziecie na stronie www.ekocuda.com/targi-online/. W kalendarzu warto więc zapisać nie tylko 24 i 25 kwietnia, ale także zarezerwować kilka dni na edukacyjny „Tydzień ekspercki”.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Zanieczyszczenie powietrza zwiększa ryzyko zachorowania na raka. Którego?

Zanieczyszczenie powietrza drobnym pyłem zawieszonym (PM2.5, PM10 i