Już dziś zaplanuj sobie przyszły weekend z urodą

Już dziś zaplanuj sobie przyszły weekend z urodą

Dobre wieści dla miłośników naturalnej pielęgnacji – targi Ekocuda online powracają w kolejnej odsłonie!

Już w weekend 5-6 września instagramowy profil marki zapełni się najlepszymi naturalnymi kosmetykami w wyjątkowych ofertach. W ramach targów, w dniach 28 sierpnia – 6 września odbędzie się również Ekocudny Tydzień – szansa na zdobycie wiedzy w formie live’ów z ekspertami.

Targi online to doskonały sposób na to, by połączyć społeczność zbudowaną wokół Ekocudów niezależnie od lokalizacji. Dzięki internetowi wystawcy i kupujący z całej Polski mogą spotkać się w jednym miejscu – na naszym Instagramie, gdzie dzielą się wiedzą, poradami, spostrzeżeniami oraz opiniami na temat produktówmówi Zuzanna Mierzejewska, organizatorka targów Ekocuda i właścicielka marki. – Z każdą kolejną odsłoną wydarzenia online notujemy więcej uczestników, co pokazuje nam, że pomysł organizacji targów w tej formie był trafiony – dodaje.

Czas rozpocząć przygotowania do jesieni

Zbliżające się targi to okazja, by zadbać o ciało po lecie i przygotować je na jesień i zimę. Każda pora roku to bowiem inne wymagania i zabiegi pielęgnacyjne, którym należy poddać nasze ciało. Warto więc wyposażyć się w kosmetyki, które nawilżą skórę po letnim opalaniu, a także takie, które zadbają o jej komfort podczas jesiennej pogody.

We wrześniowej edycji udział weźmie niemal 100 marek, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Każda z nich przygotowała z tej okazji wyjątkowe atrakcje i promocje. Gdzie szukać informacji o tym, jakie marki pojawią się w najbliższej edycji? Wszystkiego dowiedzieć się można na profilach Ekocudów na Instagramie oraz Facebooku, a także na profilach wystawców.

Ekocudny Tydzień – wiedza prosto od ekspertów

Organizatorzy zapraszają jednak nie tylko na wirtualne zakupy, ale również na spotkania z ekspertami. W ramach targów odbędzie się Ekocudny Tydzień, podczas którego ekspertki i eksperci będą dzielić się swoją wiedzą w zakresie pielęgnacji, makijażu czy ekologii. Warto więc być na bieżąco i śledzić transmisje live na Instagramie Ekocudów. Tam można również zadawać pytania i dzielić się swoimi doświadczeniami.

Z niecierpliwością czekamy na wrześniową odsłonę targów. Poprzednia, czerwcowa edycja, przeszła nasze najśmielsze oczekiwania – materiały wystawców wyświetlono aż 1,7 mln razy! Takie zainteresowanie bardzo nas cieszy, zwłaszcza w tych niepewnych czasach. Dla wystawców targi to doskonała okazja, by przedstawić swoją ofertę i dotrzeć do osób zainteresowanych naturalnymi produktami, dlatego internetowe edycje targów to duże wsparcie również dla nich podsumowuje Zuzanna Mierzejewska.

Aby wziąć udział w targach online, wystarczy wejść na Instagram Ekocudów (www.instagram.com/ekocuda). Tam znajdują się wszystkie informacje o wystawcach i ich ofertach, a także live’y z ekspertami Ekocudnego Tygodnia. Warto dołączyć do tej społeczności i przy okazji zadbać o swoje ciało na jesień!

Informacje na temat targów można znaleźć również na www.ekocuda.com, www.facebook.com/ekocudacom oraz www.linkedin.com/company/ekocuda.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Otyłość to choroba, którą trzeba leczyć (ROZMOWA)

Otyłość to choroba. Jej przyczyną nie jest brak ruchu i objadanie się. To nieuprawnione, dyskryminujące i stygmatyzujące opinie — tłumaczy dr hab. Mariusz Wyleżoł, kierownik Warszawskiego Centrum Kompleksowego Leczenia Otyłości i Chirurgii Bariatrycznej.