Dziś i jutro: jubileuszowa edycja targów kosmetyków naturalnych online

Dziś i jutro: jubileuszowa edycja targów kosmetyków naturalnych online

10. jubileuszowa edycja targów Ekocuda online to dobra wiadomość dla wszystkich, którzy kochają kosmetyki naturalne, a także okazja, by zakupić wyjątkowe prezenty przyjazne środowisku! Jak zawsze Ekocuda odbędą się na Instagramie, gdzie będzie można spotkać się z ekspertami i producentami, którzy udzielać będą cennych rad.

Już tylko kilkanaście dni dzieli nas od kalendarzowej zimy. Warto zaopatrzyć się w produkty, które pomogą nam zadbać o siebie w mroźne dni. Podczas targów Ekocuda (11-12 grudnia) zaprezentuje się kilkudziesięciu wystawców kosmetyków naturalnych, wegańskich i mineralnych. Będą zarówno stali bywalcy, jak i debiutanci, którzy po raz pierwszy przedstawią swoje produkty. Warto ich poznać i przetestować ekocudowne nowinki!

– Dzięki targom online możemy zaoferować naszym „odwiedzającym” nie tylko dostęp do samych kosmetyków w całej Polsce, ale również wiedzę, czyli coś, na czym bardzo nam zależy – mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda i pomysłodawczyni targów. – Właśnie dlatego tak cieszę się, że udaje nam się organizować live’y eksperckie na Instagramie, podczas których znawcy tematu dzielą się swoim doświadczeniem, odpowiadają na pytania
i odkrywają przed słuchaczami tajemnice świata kosmetyków naturalnych – dodaje.

Grudniowe Ekocuda online (ostatnie w tym roku) będą świetną okazją, by wybrać prezenty pod choinkę. Na fanów wydarzenia czekają wyjątkowe produkty, w pełni naturalne i – co ważne – stworzone z myślą o środowisku. Jako świąteczne podarunki dla bliskich doskonale sprawdzą się kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, ale również akcesoria oraz produkty do domu. Warto też zadbać o siebie – w przedświątecznym zabieganiu nie zapominajmy również o odpoczynku. Ten czas z pewnością umili pięknie pachnąca świeczka zapachowa czy kule do kąpieli. Kupując prezenty, pamiętajmy też o sobie!

Tradycyjnie już podczas targów będzie można skorzystać z licznych promocji i rabatów, dzięki którym można zakupić swoje ulubione produkty taniej.

Więcej informacji na temat 1-. edycji targów Ekocuda online znaleźć można na stronie www.ekocuda.com. Tam znajdziecie również harmonogram spotkań live z ekspertami.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Jak odróżnić wiarygodne informacje od fake newsów w sieci

Internet jest głównym źródłem informacji i rozrywki dla młodzieży. Kształtuje je opinie i postawy. Dlatego tak ważne jest, aby młodzi ludzie potrafili odróżnić wiarygodne źródła informacji od fake newsów w sieci.