Wiosenne Ekocuda wystartowały w Gdańsku

Wiosenne Ekocuda wystartowały w Gdańsku

Fot. materiały prasowe

To impreza, która łączy miłośników kosmetyków naturalnych i integruje społeczność branży eko. Daje także przestrzeń do edukacji na temat świadomych wyborów przy zakupie produktów, które stosujemy w codziennej pielęgnacji czy makijażu. Jej wiosenna edycja odbędzie się tym razem w trzech miastach. W jednym z nich potrwa jeszcze tylko jutro na stadionie Energi Gdańsk.

Eko to nie moda, lecz styl życia, który wybiera coraz więcej Polaków. O tym, w jak szybkim tempie rozwijają się targi Ekocuda, świadczy rosnąca z roku na rok frekwencja. Przybywa zarówno uczestników, jak i wystawców.

W jesiennej edycji targów wzięło udział blisko 37 tys. odwiedzających – to według ich organizatorów dotychczasowy rekord, który patrząc na rosnącą popularność kosmetyków naturalnych, przy wiosennej odsłonie ma szansę się powtórzyć.

Okazuje się, że konsumenci coraz częściej decydują się na produkty wolne od chemii i dodatkowych substancji, świadomie zwracając uwagę zarówno na skład, jak i na warunki produkcji oraz opakowania.

Ekocuda to wydarzenie, które dzięki dobremu przyjęciu przez uczestników pozwala docierać do coraz szerszego grona odbiorców, aktualnie z trzech polskich miast. Doceniamy zaufanie, jakim nas obdarzają wystawcy, a także odwiedzający. Z edycji na edycję staramy się podziękować im, oferując kolejne udogodnienia czy rozbudowując ofertę warsztatów. Aktualnie pracujemy nad nowym punktem programu warszawskich targów. Już niebawem poinformujemy, czym tym razem zaskoczymy odwiedzającychmówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda i organizatorka targów.

Jak dodaje, targi Ekocuda to jedyne miejsce, w którym można zapoznać się z tak szeroką ofertą kolorowych i pielęgnacyjnych kosmetyków naturalnych. Wielu producentów dopiero debiutuje na rynku, impreza jest więc doskonałym miejscem do przetestowania najnowszych trendów w branży. Jeśli zależy nam na zmianie lub poprawie sposobu pielęgnacji, warto dowiedzieć się u źródła, jak powinien przebiegać cały proces.

Podobnie jak podczas wcześniejszych Ekocudów, tak i teraz będzie możliwość skorzystania z warsztatów makijażu kosmetykami naturalnymi oraz posłuchania inspirujących wykładów prowadzonych przez ekspertów z branży. Wstęp jest bezpłatny.

WIOSENNA EDYCJA EKOCUDÓW

  • 2-3 marca – Gdańsk, Stadion Energa Gdańsk
  • 30-31 marca – Warszawa, Centrum Praskie Koneser
  • 13-14 kwietnia – Poznań, Concordia Design

Więcej informacji o targach można znaleźć tutaj:

www.ekocuda.com
www.facebook.com/ekocudacom www.instagram.com/ekocuda

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Jak zapobiegać nadwadze i otyłości u dzieci? Rusza badanie wśród 7-latków

Instytut Matki i Dziecka rozpoczyna pierwsze w Polsce