Trzy ambasadorki Liftactiv i kampanii “Moja skóra. Mój wybór”

Trzy ambasadorki Liftactiv i kampanii “Moja skóra. Mój wybór”

Linia Liftactiv marki L’Oréal ma trzy ambasadorki. Aleksandra Żebrowska to bizneswoman i osobowość medialna, Paulina Krupińska jest prezenterką i modelką, a Vanessa Aleksander – aktorką młodego pokolenia.

Każda z ambasadorek Liftactiv jest uosobieniem siły, która inspiruje i motywuje do świadomej, podążającej za zmianami, pielęgnacji skóry. To kobiety, które nie tylko imponują światu swoją pasją i talentem, ale także są świadome swoich potrzeb i podążają za nimi, sięgając po produkty zaufanego partnera. Dlatego wybrano je jako twarze promujące kosmetyki L’Oréal. Z ich udziałem prowadzona jest kampania “Moja skóra. Mój wybór. Mój Liftactiv”.

Trzy ambasadorki Liftactiv to wyjątkowa trójka

Aleksandra Żebrowska jest znana z tego, że chętnie przełamuje tabu związane z macierzyństwem i pokazuje codzienne życie zapracowanej bizneswoman i mamy czwórki dzieci, takim, jakie jest naprawdę. Przez wiele kobiet podziwiana jest za naturalność, odwagę w podejmowaniu trudnych tematów i poczucie humoru.

Aleksandra została ambasadorką linii produktów Liftactiv B3 przeznaczonych dla kobiet 30+.

Pielęgnacja skóry to dla mnie nie tylko obowiązek, ale także przyjemność i forma dbania o siebie. A Liftactiv to więcej niż produkt — to filozofia mówiąca: bądź pewna siebie, bądź piękna, bądź sobą. Staram się, jak mogę!.

Aleksandra Żebrowska, ambasadorka linii Liftactiv B3

Paulina Krupińska — modelka, zdobywczyni tytułu Miss Polonia w 2012 roku i prezenterka telewizyjna, została twarzą produktów linii Liftactiv Collagen Specialist przeznaczonej dla kobiet w wieku 35+.

Cieszę się ze współpracy z marką Vichy i bardzo dziękuję firmie L’Oréal za zaufanie. Poprzez swoje zaangażowanie w działania wokół gamy Liftactiv chciałabym pokazać wszystkim Polkom, że zmiany, decyzje, wybory i upływający czas nie są naszym wrogiem, ale przeciwnie, to właśnie z tego, jak sobie z nimi radzimy, płynie nasza kobieca siła.

Paulina Krupińska, ambasadorka linii Liftactiv Collagen Specialist

Vanessa Aleksander to aktorka filmowa, teatralna i serialowa, znana z ról w filmach “Sala Samobójców”, “Hejter” i “Marzec 68”, w serialach “Rojst Millenium”, “The Office PL”, “Wojenne dziewczyny”, “Dziewczyna i Kosmonauta”, “Belle Epoque”, “Krucjata czy Krew”, a także z ról teatralnych w Och Teatrze, Teatrze Współczesnym w Warszawie i Garnizonie Sztuki.

Vanesa Aleksander będzie wspierała działania pielęgnacyjnych protokołów Liftactiv z witaminą C i kwasem hialuronowym dla kobiet 25+.

Bycie ambasadorką Liftactiv to ogromne wyróżnienie. Chcę pokazywać, że dbanie o skórę to po prostu wyraz dbania o swoje zdrowie. Każda z nas jest wyjątkowa i zasługuje na to, co najlepsze.

Vanessa Aleksander, ambasadorka linii Liftactiv z witaminą C i kwasem hialuronowym

Trzy ambasadorki Liftactiv w jednej kampanii

Działania promocyjne z udziałem ambasadorek planowane są między innymi w kampanii digital, materiałach POS, na kanałach social media Vichy oraz ambasadorek. Za koncepcję kreatywną kampanii odpowiada agencja McCann Polska. Zakup mediów powierzono agencji mediowej Wavemaker. Współpracę z ambasadorkami koordynuje zespół Vichy ze wsparciem agencji 2KOMA7. Produkcję sesji zdjęciowej przygotował dom produkcyjny Truskavka.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Upał może być bardzo groźny dla serca i naczyń

W trakcie upału serce pracuje intensywniej niż zwykle. Jednak u osób z chorobą wieńcową, po zawale, z wadami zastawkowymi lub nieleczonym nadciśnieniem tętniczym może nie sprostać dodatkowym obciążeniom.