Jak pozbyć się niechcianego owłosienia z okolic bikini?

Jak pozbyć się niechcianego owłosienia z okolic bikini?

Chcesz pozbyć się raz na zawsze niechcianego owłosienia z okolic bikini? Wybierz zabieg depilacji laserowej!

Depilacja laserowa usuwa niechciane włoski. Już nigdy nie będziesz czuła się nimi skrępowana, a skóra w tym miejscu zawsze będzie gładka, bez krostek i bez podrażnień. Nie będzie ci już potrzebna maszynka do golenia ani depilator. Nie będziesz musiała biegać na depilację woskiem czy pastą cukrową, a potem męczyć się z wrastającymi włoskami.

Twój problem ze zbędnym owłosieniem raz na zawsze rozwiąże depilacja laserem diodowym (epilacja) lub fotodepilacja IPL. W obu zabiegach specjalizuje się m.in. Yasumi, a w wyborze właściwej metody pomogą ci eksperci tej firmy.

Depilacja może dotyczyć płytkiego i głębokiego bikini, ale również nóg, pach, rąk. Polecana jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Bikini płytkie obejmuje obszar pachwin, natomiast bikini głębokie dotyczy pachwin, wzgórka łonowego, warg sromowych oraz strefy między pośladkami. Obszar depilacji określasz sama, informując eksperta Yasumi o swoich wymaganiach.

Bez względu na to, czy wybierzesz bikini płytkie, czy głębokie, priorytetem jest twój komfort. Zabieg jest tak przemyślany, byś nie czuła się skrępowana. Depilację w gabinetach Yasumi wykonują wyłącznie kobiety. Przed samym zabiegiem będziesz miała czas dla siebie, abyś mogła się odświeżyć i przebrać w przygotowaną do depilacji jednorazową bieliznę.

Do depilacji wykorzystywane są najnowocześniejsze urządzenia, dzięki czemu jest ona skuteczna, choć trwa zaledwie około 15 minut. Po zabiegu sama sobie aplikujesz preparat łagodzący na skórę.

Aby pozbyć się owłosienia na zawsze, wystarczy kilka zabiegów depilacji. Ich liczba zależy m.in. od koloru włosków.

Podczas zabiegów uszkadzane są komórki macierzyste włosów odpowiedzialne za ich odrastanie. Metodę depilacji wybierze dla ciebie ekspert Yasumi. Fotodepilacja IPL polecana jest przede wszystkim osobom o ciemnych włoskach. Jej skuteczność sięga 79 proc. Laser diodowy to urządzenie, które daje możliwość ustawienia parametrów dla każdego fototypu skóry i koloru włosów. W przypadku jego użycia skuteczność wynosi 85 proc.

Zabiegi depilacji okolic bikini wykonywane są m.in. w gabinetach YASUMI na terenie całej Polski.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Kosmetyki po opalaniu: olejek SOLVERX SUN SKIN Gold Shimmer

Kąpiele słoneczne sprzyjają przesuszeniu skóry i utracie przez nią jędrności, a suche, zmęczone ekspozycją na słońce, wiatr i słoną wodę ciało trudniej utrzymuje opaleniznę. O czym warto pamiętać, by zachować ją przez wiele tygodni po powrocie z bajecznego urlopu?