Szpital onkologiczny Magodent wśród najlepszych

Szpital onkologiczny Magodent wśród najlepszych

Prywatny szpital onkologiczny Magodent zajął trzecie miejsce w rankingu Polskiego Radia „Lubię, bo polskie” w kategorii „Najlepsza Polska Usługa 2019”.

Wyboru zwycięzców w poszczególnych kategoriach dokonała specjalnie w tym celu powołana Kapituła Konkursu. W jej skład wchodzą członkowie Zarządu Polskiego Radia, redaktor naczelny Redakcji Gospodarczej PR oraz eksperci z dziedziny gospodarki i ekonomii. Wyróżnienie w imieniu Magodentu odebrał na uroczystej gali jego wiceprezes ds. operacyjnych Robert Zawadzki.

Należący do Grupy Lux Med Magodent jest jednym z wiodących ośrodków leczenia nowotworów w województwie mazowieckim. Prowadzi w Warszawie trzy szpitale specjalizujące się w diagnostyce i leczeniu chorych na nowotwory. Ponadto posiada oddziały szpitalne: kardiologiiczny, gastroenterologiczny, ginekologiczny z onkologią ginekologiczną, a także zajmuje się leczeniem pacjentów z problemami urologiczno-onkologicznymi. Posiada także placówkę rehabilitacji dziennej i ambulatoryjnej, poradnie specjalistyczne i podstawowej opieki zdrowotnej.

Grupa Lux Med od wielu lat rozwija kompetencje i infrastrukturę potrzebne do leczenia chorób onkologicznych. Naszym celem jest zwiększenie szans polskich pacjentów zmagających się z chorobą nowotworową na powrót do zdrowia poprzez poprawę dostępu do diagnostyki i leczenia na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że nasze starania spotkały się z uznaniem Kapituły. Dziękujemy za to wyróżnienie.

[Anna Rulkiewicz, prezes Grupy Lux Med]

To już drugie prestiżowe wyróżnienie dla Magodentu w tym roku. Wcześniej został doceniony w opublikowanym kilka miesięcy temu raporcie „Nowotwory złośliwe – koncentracja leczenia zabiegowego”, opracowanym przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Pod względem liczby pacjentek operowanych w 2018 roku z powodu raka piersi uplasował się w nim na drugim miejscu na Mazowszu. Zapewnia chorym kompleksową diagnostykę i terapię.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Do grona ambasadorek #lubiesiebie dołączyło pięć aktorek

Katarzyna Herman, Jowita Budnik, Joanna Liszowska, Aleksandra Hamkało