Targi Ekocuda powróciły w formie stacjonarnej. Warto się na nie wybrać

Targi Ekocuda powróciły w formie stacjonarnej. Warto się na nie wybrać

Fot. Kamila Panasiuk

Dziś i jutro Centrum EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 zamienia się w „miasteczko”, nad którym władzę przejmują miłośnicy kosmetyków naturalnych. Po długiej przerwie odbywa się tam 8. edycja targów kosmetyków naturalnych Ekocuda w Warszawie. Wstęp jak zwykle jest bezpłatny.

Organizatorzy zapraszają do nowej, dobrze skomunikowanej przestrzeni, która pozwoli na swobodne i bezpieczne spotkania wystawców z ich ulubionymi klientami.

Wypoczęci po wakacyjnych wojażach, z głową otwartą na nowe wyzwania, wchodzimy w jesienny czas. Długie wieczory, niższe temperatury dla wielu są pretekstem, by w domowym zaciszu zadbać o swoje ciało, zregenerować je po lecie i przygotować na nadchodzącą zimę. Niezbędne są dobrze dobrane do naszych potrzeb kosmetyki naturalne. Jak je skompletować? Co powinno się znaleźć w naszej kosmetyczce? Na te i inne pytania na pewno odpowiedzą wystawcy – eksperci podczas ekocudownego weekendu.

Stacjonarnie i naturalnie

Jestem ogromnie szczęśliwa, że Ekocuda wracają w wersji stacjonarnej! Cała społeczność skupiona wokół Ekocudów bardzo czekała na ten moment. Po wielu miesiącach możemy ponownie się spotkać, poznać nowości rynkowe, porozmawiać z przedstawicielami ulubionych marek i skompletować nasze kosmetyczki. Co ważne, wystawcy dla odwiedzających przygotowują wiele atrakcyjnych ofert, promocji, dlatego możemy liczyć na udane zakupy w korzystnych cenach – mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda i organizatorka targów. – W trosce o uczestników Targów zadbaliśmy o większą, bezpieczną i dobrze skomunikowaną lokalizację, by każdy, bez względu na miejsce zamieszkania, mógł komfortowo do nas dołączyć, czy to komunikacją czy własnym samochodem – dodaje.

Testowanie i kupowanie

Kosmetyki pielęgnacyjne, kolorowe, dedykowane dzieciom – różnorodność, jaką zapewniają wystawcy sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Warto więc zaprosić do wspólnego świętowania swoich najbliższych czy przyjaciół. W Centrum EXPO XXI można wybierać spośród dziesiątek marek, testować kosmetyki naturalne i w pełni cieszyć się niepowtarzalną targową atmosferą.

Listę wystawców można znaleźć na stronie www.ekocuda.com.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Jak odróżnić wiarygodne informacje od fake newsów w sieci

Internet jest głównym źródłem informacji i rozrywki dla młodzieży. Kształtuje je opinie i postawy. Dlatego tak ważne jest, aby młodzi ludzie potrafili odróżnić wiarygodne źródła informacji od fake newsów w sieci.