Statek do Młocin i inne atrakcje dla dzieci w galerii handlowej

Statek do Młocin i inne atrakcje dla dzieci w galerii handlowej

Przed głównym wejściem do warszawskiej Galerii Młociny na dzieci czeka Statek do Młocin, który z pewnością nie tylko pobudzi ich wyobraźnię i kreatywność, ale także dostarczy im wielu powodów do radości.

Statek do Młocin – najnowsza atrakcja w ofercie warszawskiej Galerii Młociny – to prawdziwe morze zabawy dla dzieci w różnym wieku i o różnym poziomie sprawności. Nowy plac zabaw to nie tylko ścianka wspinaczkowa, drabinki i ślizgawki, ale także moduły obrotowe, gra OXO (kółko i krzyżyk) oraz tablice edukacyjne, wspomagające naukę podstawowych słów w języku angielskim, podstaw języka migowego czy alfabetu Braille’a.

Statek rozwija nie tylko umiejętności motoryczne najmłodszych, ale też poznawcze: stymuluje zmysł wzroku, uczy podejmowania decyzji, kontroli własnej energii oraz kształtuje koncentrację uwagi. Pozwala na zabawę w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, pod okiem rodziców i opiekunów. Mając na uwadze bezpieczeństwo i komfort najmłodszych użytkowników, do wykonania całej instalacji wykorzystano ekologiczne, atestowane materiały.

Twórcze warsztaty i inne atrakcje

W Galerii Młociny na najmłodszych czeka znacznie więcej atrakcji. Małych miłośników gotowania centrum zachęca do udziału w warsztatach kulinarnych, które dzięki współpracy z restauracją Pesto odbywają się w każdy wtorek. Z kolei całe rodziny mogą spędzić wspólnie czas na kreatywnych warsztatach z Fundacją Jestem Mamą, które odbywają się w każdą niedzielę. Na najmłodszych czekają: nauka zaplatania letnich warkoczyków, malowanie twarzy i tatuaże.

Tego typu cykliczne spotkania to doskonała okazja dla maluchów do odkrywania nowych pasji, rozwijania umiejętności, a także poznawania nowych przyjaciół. Warto śledzić kanały społecznościowe Galerii Młociny, gdzie znajdują się  aktualne informacje o odbywających się regularnie eventach.

Nie tylko dla dzieci

W czasie wakacji Galeria Młociny zaprasza również na otwarte zajęcia sportowe z koszykówki 3×3 (czwartki w godz. 14:00-17:00), organizowane na placu przed budynkiem we współpracy z klubem Hutnik Warszawa. Na zielonym dachu Galerii odbywają się też cyklicznie zajęcia jogi i fitness. Oprócz tego znajdziemy tam popularną zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych pokaźnych rozmiarów trampolinę.

Poszukujący rozrywki pod dachem także znajdą coś dla siebie. Na poziom +2 zaprasza Hala Hutnik, oferująca nie tylko szeroką ofertę gastronomiczną, ale też rozrywkę dla aktywnych, w tym m.in. zyskujące na popularności shuffleboardy.

Galeria dba również o gości głodnych kultury, oferuje szeroki repertuar Multikina znajdującego się w budynku, występy teatralne organizowane dwa razy w miesiącu oraz regularnie organizowane koncerty na parkiecie Hali.

Więcej informacji o letniej ofercie Galerii Młociny na stronie: https://galeriamlociny.pl/events/

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Kosmetyki po opalaniu: olejek SOLVERX SUN SKIN Gold Shimmer

Kąpiele słoneczne sprzyjają przesuszeniu skóry i utracie przez nią jędrności, a suche, zmęczone ekspozycją na słońce, wiatr i słoną wodę ciało trudniej utrzymuje opaleniznę. O czym warto pamiętać, by zachować ją przez wiele tygodni po powrocie z bajecznego urlopu?