Galeria Młociny zaprasza 13 maja na koncert Darii

Galeria Młociny zaprasza 13 maja na koncert Darii

13 maja na scenie muzycznej Hali Hutnik w warszawskiej Galerii Młociny koncert zagra Daria Marx Marcinkowska piosenkarka, autorka takich hitów jak Paranoia czy Love Blind.

Występ rozpocznie się o godzinie 18:00 i zakończy spotkaniem z fanami. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny!

Kim jest Daria Marx Marcinkowska

Daria Marx Marcinkowska to muzyczne objawienie 2021 roku. Od tamtej pory popularność artystki stale rośnie. Piosenkarka ma już na swoim koncie liczne sukcesy, w tym zaproszenie do polskich eliminacji do Eurowizji, gdzie zajęła drugie miejsce. Fani jej twórczości doceniają szczególnie dwa single artystki: Paranoia oraz Love Blind, które pokryły się odpowiednio platyną oraz złotem. Odsłuchania jej utworów w serwisach takich jak YouTube czy Spotify liczone są w dziesiątkach milionów.

Teraz znane hity Darii będą miały okazję wybrzmieć w Galerii Młociny – już w sobotę 13 maja odbędzie się otwarty koncert piosenkarki, w którym klienci centrum będą mogli wziąć udział bezpłatnie. To pierwszy występ artystki w stolicy od długiego czasu, dlatego warto zaznaczyć datę w kalendarzu.

Hala Hutnik – nie tylko muzyka!

Hala Hutnik Music Lounge to inicjatywa umożliwiająca odwiedzającym kontakt z wyjątkowymi artystami i ich utworami na żywo. W przeszłości scena Hali Hutnik rozbrzmiewała już gorącymi rytmami Buenos Aires, jazzu czy muzyki estradowej. Dotychczas w Galerii Młociny wystąpiło wielu cenionych artystów. Bielańskie centrum współpracuje na stałe m.in. z najstarszą didżejką w Polsce – DJ Wiką, której muzyka łączy pokolenia.

Hala Hutnik to gastronomiczno-rozrywkowa część Galerii Młociny, znajdująca się na piętrze +2. Swoim industrialnym wystrojem nawiązuje do pobliskiej huty. Oprócz standardowych udogodnień kojarzonych ze strefą food oferuje także dodatkowe atrakcje idealne na czas wolny. W nowej strefie rozrywki, pod szyldem MK Bowling, znajdują się m.in.: zdobywające coraz większą popularność shuffleboardy, gry w Pac-Mana, flippery czy automaty do koszykówki i tańca. Poza tym Hala Hutnik stała się miejscem cyklicznych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, transmisji i warsztatów na scenie.

Więcej informacji o aktualnym repertuarze Hali Hutnik oraz innych organizowanych w niej wydarzeniach można znaleźć na stronie Galerii Młociny.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Upał może być bardzo groźny dla serca i naczyń

W trakcie upału serce pracuje intensywniej niż zwykle. Jednak u osób z chorobą wieńcową, po zawale, z wadami zastawkowymi lub nieleczonym nadciśnieniem tętniczym może nie sprostać dodatkowym obciążeniom.