Ruszyła charytatywna akcja pomocy dzieciom

Ruszyła charytatywna akcja pomocy dzieciom

Pozyskanie 30 tys. zł na dofinansowanie Centrum Specjalistycznego SOS w Kraśniku dla dzieci i rodzin mogących uzyskać tam kompleksowe wsparcie psychologiczne, terapeutyczne i logopedyczne, to cel akcji specjalnej “Niech pomaganie wejdzie Ci w nawyk”.

Mechanizm akcji, organizowanej wspólnie przez Stowarzyszenie Dr.Max Zdrowie i TechMedFit Solutions Sp. z o. o., jest bardzo prosty. Każdy z jej uczestników, korzystając z aplikacji Victor, będzie miał do przejścia 50 tysięcy kroków. Victor to aplikacja, która jest osobistym doradcą dla osób chcących w systematyczny sposób poprawiać swój ogólny stan zdrowia. Łączy wiedzę z zakresu medycyny, fizjologii i psychologii z nowymi technologiami, aby dokonać realnej zmiany ludzkich zachowań. Służy do liczenia kroków, nagradza za ruch i edukuje użytkownika na temat pozytywnych nawyków zdrowotnych.

Po pokonaniu przez uczestnika wyznaczonego dystansu 50 tysięcy kroków aplikacja nagrodzi go w postaci symbolicznych 10 zł, które zostaną przekazane na misję SOS Wiosek Dziecięcych w Polsce. Łączną kwotę zebranych w ten sposób środków przekaże po zakończeniu akcji Stowarzyszenie Dr.Max Zdrowie.

Aby dołączyć do akcji specjalnej wystarczy wejść na stronę: https://www.okvictor.com/vsa/md-sos-drma

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may also like

4 ćwiczenia dla zmęczonych lockdownem, które można wykonywać w plenerze

Wiosenna pogoda sprzyja korzystaniu z różnych form ruchu