Przekaż 1 proc. podatku na podopiecznych Fundacji Rak’n’Roll

Przekaż 1 proc. podatku na podopiecznych Fundacji Rak’n’Roll

- Aktualności

Fundacja Rak’n’Roll – Wygraj Życie zorganizowała kampanię “Nie ma rak’n’rolla bez procentów”. Jej celem jest zachęcenie do przekazania 1 proc. podatku na rzecz osób chorych na raka. 

W zwróceniu uwagi na tę kampanię pomóc ma specjalnie uwarzone rzemieślnicze piwo bezalkoholowe o nazwie KRS 0000 338 803.

Ogłoszenie kampanii oraz premiera KRS 0000 338 803 zbiegły się z obchodami Światowego Dnia Walki z Rakiem. Podjętymi działaniami fundacja chce m.in. przekonać, że można przejść przez raka, można z nim żyć dobrze, a nawet szczęśliwie.

Rak staje się codziennością. Coraz częściej pytaniem jest już nie czy, ale kiedy zostanie postawiona diagnoza. Dzięki postępowi medycyny i coraz większej społecznej świadomości, nowotwory można traktować jako choroby przewlekłe. Czas więc zmienić sposób mówienia o raku i spróbować z nim żyć – mówią organizatorzy kampanii.  

Fundacja Rak’n’Roll podkreśla, że do szczęścia potrzebne są procenty, jednak inne niż może nam się wydawać. Browar rzemieślniczy Inne Beczki uwarzył dla niej piwo bezalkoholowe o nazwie KRS 0000 338 803. Na etykiecie produktu można znaleźć informację, jak można wesprzeć fundację. Nazwa produktu jest na tyle łatwa do zapamiętania, że bez problemu można ją wpisać w deklaracji podatkowej. Bezalkoholowe piwo wraz z informacją o akcji zostanie rozdystrybuowane w popularnych lokalach gastronomicznych w całym kraju.

Twarzami kampanii są podopieczni Fundacji Rak’n’Roll.

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

Nie ignoruj tych problemów!

Niektóre problemy jamy ustnej są przez nas często