Konferencja Meet Beauty – co nowego w pielęgnacji i makijażu

Konferencja Meet Beauty – co nowego w pielęgnacji i makijażu

Fot. Maja Marklowska-Dzierżak

To już trzecia edycja konferencji Meet Beauty. Warto tu być, by poznać różne triki ułatwiające wykonanie perfekcyjnego makijażu, poznać nowości produktowe, których nie ma jeszcze na rynku, nauczyć się samodzielnej stylizacji paznokci.

Pierwszy dzień już za nami. Kto miał szczęście, temu udało się zapisać na warsztaty NeoNail poświęcone stylizacji paznokci przy użyciu najnowszego produktu tej marki lub na warsztaty makijażowe Golden Rose, poprowadzone brawurowo przez wizażystkę, blogerkę i youtuberkę Karolinę Zientek. Dzięki niej wiemy, jak krok po kroku przygotować twarz, dobierając odpowiednią bazę pod makijaż, ukryć wszelkie niedoskonałości cery, wymodelować twarz i wykonać trwały, wydobywający z nas wszystko, co mamy najpiękniejszego, makijaż. Dzięki Karolina za zdradzenie kilku trików, które sprawią, że będziemy wyglądać pięknie i młodo 🙂

Strobing i contouring w wykonaniu Agnieszki Bil-Jabłońskiej z Dax Cosmetics.

Na głównej sali Agnieszka Bil-Jabłońska z firmy Dax Cosmetics radziła, jak podkreślić swoje piękno za pomocą rozświetlania i konturowania nowymi produktami marki Cashmere, a Karolina Bazeta, szef Laboratorium Naukowego Lirene, opowiadała o innowacjach i trendach we współczesnej kosmetologii. Warto było się skupić i jak najwięcej zapamiętać, bo na koniec wykładu Karoliny Bazety ogłoszono konkurs z atrakcyjnymi nagrodami 🙂

W przerwach można było zwiedzić targi Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days, odbywające się, podobnie jak konferencja Meet Beauty, w Międzynarodowym Centrum Targowo- Kongresowym Ptak Warszaw Expo w Nadarzynie. W tym samym pawilonie.

Jutro czeka nas kolejna dawka wiedzy. Ja nie mogę się już doczekać, a wy? Do zobaczenia!

2 Comments

  1. Mnie najbardziej zależało na warsztatach z Karoliną, ale niestety się nie powiodło. Eh. Ale i tak jestem mega szczęśliwa!

    1. Maja Marklowska-Dzierżak

      Może spotkamy się na kolejnej edycji?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may also like

Dieta roślinna najskuteczniej łagodzi objawy COVID-19

W czasopiśmie naukowym „BMJ Nutrition, Prevention & Health”