Podwórko talentów: głosuj, udostępniaj i pomóż wybrać!

Podwórko talentów: głosuj, udostępniaj i pomóż wybrać!

Już tylko do 31 lipca można wziąć udział w konkursie Podwórko Talentów NIVEA. Na stronie www.podworko.nivea.pl oraz przez aplikację mobilną można codziennie oddawać głosy na filmy i prezentacje utalentowanych dzieci, aby pomóc im wygrać jeden z 20 wyjątkowych placów zabaw.

Strona to nie tylko panel do głosowania, ale także platforma edukacyjna, będąca cenną bazą wiedzy dla dzieci, rodziców i nauczycieli!

Chcesz odkryć i rozwijać talent swojego dziecka? Na stronie www.podworko.nivea.pl znajdziesz  artykuły ekspertów, m.in. psychologa dziecięcego dr Aleksandry Piotrowskiej, a dzięki diagnozie talentów sprawdzisz, jakie uzdolnienia przejawia Twoje dziecko!

Akcję wspierają Natalia Kukulska i Mateusz Kusznierewicz, którzy zapraszają do odwiedzenia strony, codziennego głosowania na wybraną lokalizację lub film i udostępniania informacji o głosowaniu wszystkim znajomym.

Tegoroczna edycja Podwórka Talentów NIVEA pokazała, jak wiele utalentowanych dzieci rośnie w nowym pokoleniu. To wielka radość móc brać udział w tej akcji, wspierać superzdolne dzieciaki i umożliwić im zdobycie fajnego miejsca do zabawy, nauki i rozwoju w ich miejscowości. Szczególnie, że jest to tak proste – wystarczy jeden głos dziennie oddany poprzez stronę lub aplikację na smartfonie, czy zachęcenie znajomych, aby także zagłosowali. Ty także możesz być ambasadorem akcji! – zachęca Mateusz Kusznierewicz, który już po raz drugi wspiera ten projekt.

W 20 zwycięskich lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów, powstaną niezwykłe place zabaw, które dzięki specjalnie zaprojektowanym sprzętom będą rozwijały dziecięce talenty w trzech obszarach: artystycznym, naukowym i sportowym.

Dla rodzica to wielka duma, gdy widzi jak jego dziecko rozwija się, zaczyna ujawniać swoje umiejętności i samo czerpie radość ze swojej pasji. Podwórko Talentów NIVEA to doskonałe miejsce, aby te pasje rozwijać, co być może w przyszłości zaowocuje niezwykłym talentem. Dlatego warto poświęcić chwilę na codzienne oddanie głosu w tej akcji. My, dorośli, jesteśmy odpowiedzialni za wsparcie dzieci. W nadesłanych filmach i prezentacjach możemy zobaczyć ich ogromny potencjał i wiele talentów. Pomóżmy im wygrać niezwykłe place zabaw, aby mogły rosnąć i rozwijać swoje umiejętności – dodaje Natalia Kukulska.

Jeśli i Ty chcesz wesprzeć dzieci w konkursie, wejdź na www.podworko.nivea.pl i wybierz swojego faworyta spośród 200 zgłoszeń. Możesz znaleźć wśród nich najbliższą Ci lokalizację, korzystając z wyszukiwarki. Zarejestruj się i oddawaj głosy każdego dnia, do 31 lipca, na stronie lub w aplikacji mobilnej Podwórko Talentów NIVEA, którą możesz pobrać na smartfon czy tablet.

Jeśli chcesz zwiększyć szansę na wygraną, udostępnij link do wybranego zgłoszenia swoim znajomym – każdy głos jest ważny i może przesądzić o wygranej! Na stronie w zakładce O Akcji, znajdują się także materiały które można pobrać i wydrukować (plakat, naklejka) lub zamieścić na stronie (bannery, zdjęcia do postów), aby wesprzeć głosowanie.

Tak jak różne mamy talenty, tak różne i indywidualne powinno być podejście do każdego dziecka, jego wychowania i wspierania rozwoju. Warto jednak pamiętać, że pewne rzeczy pozostają niezmienne – wspólne spędzanie czasu z rodzicami, zabawa z rówieśnikami na świeżym powietrzu, czas na zabawę, ale i na poznawanie świata są dla każdego dziecka niezwykle cenne. Wszystko to umożliwia Podwórko Talentów NIVEA, które łączy wspólnie spędzany, wartościowy dla całej rodziny czas z nauką i dobrą zabawą – ocenia dr Aleksandra Piotrowska.

Wszystkie materiały, test talentów, a także zgłoszenia do konkursu, które można oglądać i oddawać na nie głosy, znajdują się pod adresem www.podworko.nivea.pl.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

Idzie jesień – pora pozbyć się przebarwień i naczynek

Brązowawe plamy o różnej wielkości i nieregularnym kształcie