Podwórko Talentów NIVEA – weź udział w konkursie

Podwórko Talentów NIVEA – weź udział w konkursie

Twoje dziecko jest pełne nieposkromionej energii i uwielbia grać w piłkę? A może pięknie maluje, rysuje lub śpiewa? Niewykluczone, że ma zadatki na naukowca? Z pewnością drzemie w nim jakiś talent, który warto odkryć i wspierać od najmłodszych lat.

Jest ku temu doskonała okazja, ponieważ właśnie ruszyła kolejna edycja znanego już projektu Podwórko NIVEA, ale tym razem pod hasłem Podwórko Talentów NIVEA. W tym roku marka postawiła bowiem na odkrywanie i rozwój niezwykłych umiejętności artystycznych, sportowych i naukowych dzieci. W wyłowieniu ich talentów pomogą wyjątkowe, specjalnie zaprojektowane place zabaw, które będzie można wygrać w konkursie. Mogą w nim uczestniczyć lokalne społeczności, gminy, spółdzielnie mieszkaniowe oraz – po raz pierwszy – szkoły podstawowe.

Do końca roku w całej Polsce zostanie zbudowanych 20 Podwórek Talentów NIVEA, zaprojektowanych tak, aby pomóc odkryć i rozwijać dziecięce pasje. Każde z nich będzie miało powierzchnię 400 m kw. i będzie wyglądało tak jak na zdjęciu poniżej.

Każdy z nas ma w sobie jakieś nieodkryte talenty. Pięknie śpiewa, ładnie pisze, świetnie liczy albo szybko biega. Dlaczego jednak nie został piosenkarzem, pisarzem albo matematykiem? Może zabrakło kogoś w jego otoczeniu, kto był w stanie nim pokierować? Chcąc odkryć swoje umiejętności i je doskonalić, potrzebne są przecież odpowiednie możliwości i narzędzia.  Poprzez projekt Podwórko Talentów NIVEA, gdzie nauka i rozwój spotyka się z dobrą zabawą, chcemy dać dzieciom szansę, aby mogły odkryć i rozwijać swój talent – mówi Katarzyna Singh, CSR Manager Nivea Polska.

Ambasadorami projektu zostali piosenkarka Natalia Kukulska, prywatnie mama trójki dzieci i sportowiec Mateusz Kusznierewicz, ojciec dwójki dzieci. Merytorycznie projekt wspiera dr Aleksandra Piotrowska, psycholog dziecięcy.

Dzieci to urodzeni naukowcy, badacze! Najskuteczniej uczą się w trakcie samodzielnego doświadczania. Z ogromnym zaangażowaniem doświadczają zjawisk zmysłowych, formułują różne hipotezy, testują je, przeprowadzając najrozmaitsze eksperymenty. Ich zachowania eksploracyjne zasługują na podziw, a naturalna ciekawość poznawcza wydaje się nie mieć granic – mówi Aleksandra Piotrowska.

Formularz zgłoszeniowy i szczegóły akcji znajdziecie TUTAJ. Zgłoszenia będą przyjmowane do 7 maja 2017, a wyniki głosowania internautów  zostaną ogłoszone 22 czerwca. Oddanie do użytku pierwszych Podwórek Talentów NIVEA planowane jest już z początkiem jesieni.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Niepłodność to problem kobiet i mężczyzn. Jakie czynniki o niej decydują?

Niewłaściwa jakość nasienia to przyczyna co najmniej 60