Perfumeria Quality otworzyła salon w Gdańsku

Perfumeria Quality otworzyła salon w Gdańsku

- Aktualności

Kolejny, ósmy już salon Perfumerii Quality otwarto w minioną sobotę (14 lipca) w Gdańsku przy ul. Ogarnej 3/4. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-19.00, a w soboty i niedziele od 11.00 do 16.00.

Salony Perfumerii Quality to firma rodzinna, założona w 1991 roku w Warszawie przez Stanisławę Missalę. W miejscu, gdzie obecnie znajduje się słynny Dom Perfum Quality Missala – siedziba firmy i niezwykłe miejsce na zapachowej mapie Polski. Salony Quality, a z gdańskim jest ich już osiem (pozostałe mieszczą się w hotelu Marriott i Domu Mody Klif w Warszawie oraz we Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu i Opolu) oferują perfumy luksusowych marek oraz oryginalne produkty pielęgnacyjne i kosmetyki do makijażu. Cechuje je również ekskluzywny wystrój wnętrz.

„Otwarcie Perfumerii Quality w Gdańsku to wydarzenie ważne dla nas, ale przede wszystkim dla miłośników artystycznych i niszowych perfum z Trójmiasta i okolic. Bardzo się cieszę, że nasz kolejny butik otworzyliśmy w samym sercu stolicy Pomorza. Zapraszam na Ogarną 3/4, gdzie czekają najpiękniejsze na świecie perfumy, luksusowa pielęgnacja najlepszych marek i najmodniejszy makijaż” – mówi Stanisława Missala.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

Jakie są zalety zdalnej wizyty u ginekologa?

Brak kolejek, krótszy czas oczekiwania na wizytę oraz