Uwaga Łódź! Perfumeria Quality jest już otwarta!

Uwaga Łódź! Perfumeria Quality jest już otwarta!

- Aktualności

Przy ulicy Sienkiewicza 18 otwarto pierwszą w Łodzi, a dziewiątą w kraju perfumerię Quality, oferującą bogatą, starannie dobraną kolekcję perfum i kosmetyków pielęgnacyjnych.

Salon jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00–18.00, a w soboty od 10.00 do 15.00.

– Otwarcie nowej perfumerii Quality to wydarzenie, na które czekali miłośnicy artystycznych i niszowych perfum z Łodzi i okolic. Bardzo się cieszę, że nasz kolejny butik otworzyliśmy w pobliżu Nowego Centrum Łodzi, w pięknej, zabytkowej kamienicy z bogatą historią i charakterystycznym muralem, przedstawiającym światowej sławy pianistę i łodzianina Artura Rubinsteina – mówi Stanisława Missala, założycielka Perfumerii Quality, rodzinnej firmy działającej na rynku od 1991 roku.

Salonów Quality sukcesywnie przybywa. Pierwszy powstał 27 lat temu na warszawskim Bemowie, gdzie obecnie znajduje się otwarty w roku 2012 Dom Perfum Quality Missala – siedziba firmy i zarazem niezwykłe miejsce na zapachowej mapie Polski. W Warszawie Perfumeria Quality prowadzi jeszcze salony w hotelu Marriott i Domu Mody Klif, a perfumy i pielęgnację spod znaku Quality znaleźć można także w Gdańsku (otwarcie perfumerii miało miejsce w lipcu 2018 roku), Opolu, Poznaniu, Toruniu i Wrocławiu.

Łódzka perfumeria jest dziewiątym w kolejności salonem Quality otwartym w Polsce. W każdym z nich, a także w wielu współpracujących z Perfumerią Quality niezależnych butikach partnerskich, można kupić produkty luksusowych marek, takich jak: Amouage, Amouroud, Atelier des Ors, Bellefontaine, Clive Christian, Creed, Houbigant, Kilian, M. Micallef, Maison Francis Kurkdjian, Menard, Montale, Nasomatto, Nebu Milano, Olivier Durbano, Puredistance, Rancé, Roja Parfums, The House of Oud, Valmont, Visoanska czy Xerjoff.

 

1 Comment

  1. Pięknę wnętrze!!! Aż chce się wejść!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

Bezpłatna infolinia dla kobiet na zakręcie

W czwartek 24 września wystartuje bezpłatna infolinia dla