Perfumeria Quality w Galerii Mokotów jest już czynna

Perfumeria Quality w Galerii Mokotów jest już czynna

W warszawskiej Galerii Mokotów otwarto czwartą w stolicy, a dziesiątą w kraju Perfumerię Quality.

Perfumeria Quality jest firmą rodzinną założoną w roku 1991 w Warszawie przez Stanisławę Missalę, a obecnie prowadzoną przez całą rodzinę Missala. Historia firmy rozpoczęła się w roku 1991 od butiku na warszawskim Bemowie. Obecnie w tym miejscu znajduje się otwarty w roku 2012 Dom Perfum Quality Missala – siedziba firmy i jednocześnie niezwykłe miejsce na olfaktorycznej mapie Polski, w którym odbywają się warsztaty zapachowe oraz spotkania z mistrzami perfumiarstwa z całego świata.

W Warszawie Perfumeria Quality prowadzi od lat salony w hotelu Marriott i Domu Mody Klif, a perfumy i pielęgnację spod znaku Quality znaleźć można także w Gdańsku, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Toruniu i Wrocławiu.

Nowo otwarta perfumeria w warszawskiej Galerii Mokotów to dziesiąty salon Quality w Polsce. 

„Otwarcie nowej Perfumerii Quality to ważne wydarzenie dla miłośników artystycznych i niszowych perfum ze stolicy. Bardzo się cieszę, że nasz kolejny butik otworzyliśmy w Galerii Mokotów, wyjątkowym miejscu, które stawia na prestiż, niepowtarzalną ofertę oraz wygodę i komfort swoich klientów. Takie podejście jest bliskie także nam w naszych Perfumeriach Quality. Serdecznie zapraszam na pierwsze piętro Galerii Mokotów, gdzie czekają piękne perfumy, luksusowa pielęgnacja i najmodniejszy makijaż” – zachęca Stanisława Missala.

Perfumeria Quality Missala w Galerii Mokotów zachwyca wystrojem. Wnętrze perfumerii jest doskonale widoczne zza pięciu szklanych łukowatych witryn, wyciętych ze złotego tła o wzorze przywodzącym na myśl arabeskę. Produkty wyeksponowane zostały na eleganckich drewnianych regałach, których kolor harmonizuje z oryginalną wykładziną dywanową, ozdobioną wzorem przedstawiającym XIX-wieczne elegantki, kwiaty, ptaki i motyle.

Perfumeria Quality w Galerii Mokotów jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00-22.00, a w niedzielę handlową od 10.00 do 21.00.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Czym pielęgnować skórę dłoni w okresie jesienno-zimowym?

Jeśli chcesz, aby twoje dłonie jak najdłużej wyglądały