Opieka długoterminowa w Polsce — dzisiaj i jutro. Trwają zapisy na konferencję

Opieka długoterminowa w Polsce — dzisiaj i jutro. Trwają zapisy na konferencję

8 interaktywnych debat tematycznych transmitowanych live z możliwością udziału w interaktywnych głosowaniach — tak zapowiada się dwudniowa ogólnopolska konferencja „Opieka długoterminowa w Polsce — dzisiaj i jutro”, organizowana przez Koalicję „Na pomoc niesamodzielnym”.

To już piąta edycja konferencji „Opieka długoterminowa w Polsce — dzisiaj i jutro”. W tym roku odbędzie się ona 30 listopada i 1 grudnia tradycyjnie w hotelu Novotel Warszawa Centrum przy ul. Marszałkowskiej 94/98. Jak zwykle będzie bezpłatna. Warunkiem udziału w niej jest jednak wcześniejsza rejestracja. Organizatorzy zadbali o to, by można było uczestniczyć w tym wydarzeniu osobiście (liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń) lub online, bo konferencja ma formułę hybrydową.

W programie 8 paneli dyskusyjnych o zróżnicowanej tematyce z udziałem m.in. posłów, senatorów, przedstawicieli Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia, Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji, Biura Rzecznika Praw Obywatelskich, Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych, Krajowej Rady Fizjoterapeutów, Polskiej Akademii Nauk, towarzystw naukowych, stowarzyszeń, samorządów terytorialnych.

W trakcie obrad wręczone zostaną nagrody Koalicji „Na pomoc niesamodzielnym” za wieloletnią aktywną działalność na rzecz osób z niesamodzielnością i przewlekle chorych.

Więcej informacji na temat konferencji znajdziecie tutaj.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Światowy Dzień AIDS. Liczba zakażeń ciągle wzrasta, ale nie chcemy rozmawiać o HIV

1 grudnia to Światowy Dzień z AIDS. Według