Odmładzająca terapia Kobido Peptide w salonach Yasumi

Odmładzająca terapia Kobido Peptide w salonach Yasumi

Kobido Peptide to odmładzająca terapia łącząca siłę neuropeptydów z technikami masaży Kobido i transbukalnego. Rozluźnia mięśnie twarzy, poprawia kontur, wygładza zmarszczki i zmniejsza obrzęki. Jakie jeszcze korzyści daje?

Terapię Kobido Peptide opracowali eksperci Yasumi, opierając się na elementach masażu Kobido, masażu transbukalnego, czyli wewnątrzpoliczkowego, a także na działaniu neuropeptydu SYN-AKE®. Obydwie techniki masaży mają za zadanie podnieść policzki i poprawić owal twarzy.

Czytaj też: Masaż kobido – skuteczna metoda odmładzania bez użycia skalpela

Kobido działa na tak głębokie warstwy skóry i mięśni, że nazywany jest niechirurgicznym liftingiem twarzy. Z kolei masaż transbukalny polega na stymulacji skóry, tkanki tłuszczowej i mięśniowej policzków od zewnątrz, ale i od wewnątrz jamy ustnej. Zdecydowane ruchy dłoni masażysty relaksują i modelują mięśnie. Efekt potęguje wmasowywany w skórę neuropeptyd, który ma właściwości silnie odmładzające. Wygładza zmarszczki mimiczne i spowalnia proces ich powstawania.

Co daje Kobido Peptide?

Korzyści z zabiegu wykonywanego w salonach Yasumi jest wiele. Oto najważniejsze z nich:

  • poprawia syntezę kolagenu;
  • ujędrnia, uelastycznia i zagęszcza skórę;
  • poprawia kontur twarzy, unosi policzki;
  • zmniejsza zmarszczki mimiczne;
  • pobudza krążenie krwi i limfy;
  • eliminuje obrzęk twarzy;
  • rozluźnia mięśnie twarzy, również szczęki;
  • redukuje bóle głowy i szyi;
  • przynosi ulgę przy bruksizmie.

Czytaj też: Kobido Body — masaż modelujący sylwetkę

Kobido Peptide — bezbolesny zabieg odmładzający

Masaż Kobido Peptide przebiega w miłej, relaksującej atmosferze. Nie tylko nie jest bolesny, ale wręcz przyjemny. Dla komfortu zaczyna się wypłukaniem jamy ustnej odświeżającym płynem. Dla bezpieczeństwa ekspert wykonuje go w jednorazowych rękawiczkach. Jest świetną propozycją dla osób, które poszukują naturalnych technik odmładzania skóry. Nie są zainteresowane ani ostrzykiwaniem, ani tym bardziej operacją plastyczną.

Cena zabiegu Kobido Peptide wynosi ok. 360 zł. Wykonywany jest on w wybranych gabinetach Yasumi.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Poznaj nowość Vichy: krem Liftactiv B3 na noc

Noc, choć często nie docenia się jej roli w codziennej pielęgnacji, jest momentem, gdy nasza skóra odzyskuje blask i witalność. Naukowcy zajmujący się chronobiologią — nauką o rytmach dobowych, w jakich funkcjonuje człowiek, dowodzą, że to właśnie po zmierzchu skóra jest najbardziej aktywna i uruchamia szereg procesów służących jej odnowie i regeneracji.