Neovadiol oczy i usta – krem dla kobiet w okresie przed i po menopauzie

Neovadiol oczy i usta – krem dla kobiet w okresie przed i po menopauzie

W odpowiedzi na potrzeby skóry menopauzalnej, Vichy stworzyło dwie linie kremów Neovadiol, które niwelują wpływ zmian hormonalnych na skórę w okresie perimenopauzy i po menopauzie. Nowością jest krem Neovadiol oczy i usta.

Podobnie jak wszystkie pozostałe kremy z tej serii, Neovadiol oczy i usta został przebadany przez dermatologów. Działa na uwrażliwioną skórę wokół oczu i ust, która jest efektem zmian hormonalnych zachodzących w organizmie kobiety przed i po menopauzie. Jest to korygujący przeciwzmarszczkowy krem, który ujędrnia, napina, wygładza i intensywnie odżywia delikatną i przesuszoną skórę w okolicach oczu i ust oraz redukuje opuchnięcia pod oczami. Jak zapewnia marka Vichy, już po pierwszym miesiącu jego stosowania kontur oczu jest wyraźniejszy, a zmarszczki wokół ust widocznie zredukowane.

Przeczytaj także: Czego potrzebuje skóra kobiety dojrzałej?

Skoncentrowana formuła kremu zawiera silne składniki aktywne o potwierdzonym działaniu w dermatologii:

  • proksylan oraz roślinny ekstrakt z kasji – stymulują syntezę kolagenu i kwasu hialuronowego,
  • Kwas hialuronowy – nawilża, wypełnia zmarszczki i poprawia jędrność skóry,
  • niacynamid, kwasy omega 3-6-9 oraz wodę wulkaniczną Vichy – ich zadaniem jest korygowanie cieni pod oczami, odżywienie i ukojenie skóry,
  • kofeinę o działaniu redukującym cienie i opuchnięcia pod oczami.

Rekomendowana cena detaliczna NEOVADIOL OCZY I USTA, korygujący przeciwzmarszczkowy krem do skóry wokół oczu i ust to 149,99 zł/15 ml.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Tym pacjentom pomoc psychologiczna jest potrzebna na każdym etapie choroby

Choroba hematoonkologiczna bardzo często spada na pacjenta i jego rodzinę niespodziewanie. I choć na przestrzeni ostatnich lat postęp medycyny jest ogromny, to na każdym etapie leczenia — od podejrzenia choroby, poprzez pobyt w szpitalu, a także po zakończeniu leczenia, pacjentowi potrzebna jest pomoc psychologiczna.