Re.VISAGE dla każdej skóry

Re.VISAGE dla każdej skóry

Fot. materiały prasowe

Najnowsza linia kosmetyków marki Dermika – Re.VISAGE – została opracowana w oparciu o składniki aktywne pochodzenia naturalnego.

Jak zapewnia producent, produkty z tej linii odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagającej skóry, niezależnie od wieku jej właścicielki. Tworząc je, Dermika sięgnęła po najnowsze badania i wykorzystała w nich siłę naturalnych esencji z roślin. Zgodnie z zasadą, że odpowiednia pielęgnacja to najlepsze inwestycja w wygląd skóry.

Kosmetyki RE.VISAGE zawierają:

  • RESWERATROL – silny antyoksydant, którego pozyskuje się z japońskiej rośliny Polygonum cuspidatum. Jego bogatym źródłem są także czerwone winogrona. Resweratrol walczy z wolnymi rodnikami oraz wspomaga aktywację protein młodości, chroniąc włókna kolagenowe i elastynowe odpowiedzialne za gładkość i jędrność skóry.
  • RETINOL ROŚLINNY – pobudza produkcję kolagenu, wygładza i ujędrnia skórę oraz wspomaga redukcję zmarszczek. Pozyskuje się go metodą ekstrakcji w niskiej temperaturze, pozwalającej na otrzymywanie wyjątkowo czystych wyciągów i zachowanie pełni ich właściwości pielęgnacyjnych.

W skład linii RE.VISAGE wchodzą następujące produkty:

  • Re.VISAGE AKTYWACJA MŁODOŚCI – całonocna maska nawilżająca (30, 40+), zawierająca resweratrol, retinol roślinny i olejek z pestek porzeczki. Cena: 39,99 zł/50 ml. Sposób użycia: nałożyć zamiast kremu na oczyszczoną cerę twarzy i szyi, pozostawić na noc.
  • Re.VISAGE REDUKCJA OBJAWÓW ZMĘCZONYCH OCZU – rozświetlająco-nawilżający krem-żel wokół oczu, na dzień i na noc (30, 40+), zawierający resweratrol, retinol roślinny i kofeinę. Cena: 59,99 zł/15 ml. Sposób użycia: stosować codziennie rano i wieczorem, delikatnie wklepując w delikatną skórę wokół oczu.
  • Re.VISAGE POPRAWA JĘDRNOŚCI – przeciwzmarszczkowy krem wygładzający na dzień i na noc (40+). W jego składzie znajdziemy: resweratrol, retinol roślinny i czerwoną algę. Cena: 79,99 zł/50 ml. Sposób użycia: aplikować codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi.
  • Re.VISAGE WYGŁADZENIE I NAPIĘCIE – krem liftingujący na dzień i na noc (50+), zawierający resweratrol, retinol roślinny i algę karmazynową. Cena: 79,99 zł/50 ml. Sposób użycia: aplikować codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi.
  • Re.VISAGE REGENERACJA – ujędrniający krem odżywczy na dzień i na noc dla pań 60+. Znajdziemy w nim: resweratrol, retinol roślinny i kompleks lipidowy. Cena: 79,99 zł/50 ml. Sposób użycia: aplikować codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi.
  • Re.VISAGE ODBUDOWA I REWITALIZACJA – napinający krem regenerujący na dzień i na noc dla pań 70+, zawierający resweratrol, retinol roślinny i kompleks restrukturyzujący. Cena: 79,99 zł/50 ml. Sposób użycia: aplikować codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi.
  • Re.VISAGE WYGŁADZENIE I BLASK – wypełniający krem pod oczy, wokół oczu i ust na dzień i na noc (50, 60, 70+). Zawiera resweratrol, retinol roślinny i kwas hialuronowy. Cena: 59,99 zł/15 ml. Sposób użycia: stosować codziennie rano i wieczorem delikatnie wklepując w delikatną skórę wokół oczu.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

12-18 marca: bezpłatne badania okulistyczne w kierunku jaskry

Z okazji Światowego Tygodnia Jaskry Polskie Towarzystwo Okulistyczne