Najbliższy weekend możesz spędzić z Ekocudami nie wychodząc z domu

Najbliższy weekend możesz spędzić z Ekocudami nie wychodząc z domu

Fot. Joanna Oleszek

Targi kosmetyków naturalnych Ekocuda już po raz czwarty odbędą się w formie online. Będzie można wziąć w nich udział 7 i 8 listopada.

Podobnie jak w przypadku poprzednich wirtualnych edycji, tak i tym razem organizatorzy tej imprezy zapraszają na Instagram, gdzie dostępne będą specjalne oferty i promocje przygotowane przez wystawców. Wcześniej odbędzie się edukacyjny tydzień, podczas którego eksperci z zakresu pielęgnacji będą dzielić się swoją wiedzą.

Pielęgnacja sposobem na dobre samopoczucie

Jesienna edycja Ekocudów to okazja, by uzupełnić zapasy kosmetyków, które pomogą w zadbaniu o zdrowe i piękne ciało. Duży wybór produktów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Udział w targach weźmie ponad 100 marek, a wśród nich pojawią się także debiutanci.

– Targi online cieszą się dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony marek, jak i kupujących. Wiele firm jest z nami od początku działania targów, wciąż też przybywa nam nowych marek, które chcą zaprezentować swoje produkty. Na tę specjalną okazję jak zawsze wystawcy przygotowali wyjątkowe promocje – mówi Zuzanna Mierzejewska, organizatorka targów Ekocuda. – Jesienią warto zadbać o swoją psychikę, która jest tak ważna także dla naszej odporności, i zapewnić sobie naturalny relaks. W ofercie wystawców znajdują się produkty idealne do urządzenia domowego spa, co szczerze polecam! – dodaje.

Ekocuda wspierają przedsiębiorców

Wirtualne targi to również duże wsparcie dla przedsiębiorców, którzy z powodu pandemii COVID-19 zmuszeni byli zamknąć sklepy stacjonarne i zrezygnować z udziału w wydarzeniach. Ekocuda pomagają im w promocji i pozyskiwaniu nowych klientów. Formuła targów online okazała się prawdziwym sukcesem – podczas poprzednich edycji wystawcy zanotowali znaczny wzrost sprzedaży.

Wszystko to jest możliwe także dzięki społeczności, jaka powstała wokół wydarzenia. Od początku, czyli od 2016 roku, targi skupiają grono prawdziwych miłośników naturalnej pielęgnacji. Społeczność ta, zawsze obecna na wydarzeniach stacjonarnych, teraz gromadzi się na Facebooku i Instagramie marki.

Edukacja na Instagramie

Tradycją jest już również tydzień edukacyjny. To wydarzenie, które odbywa się na Instagramie Ekocudów – tam w formie live’ów wypowiadają się eksperci, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniami.

Nie zapominamy o edukacyjnym charakterze Ekocudów – tydzień poprzedzający targi to czas, kiedy nasz Instagram pełen jest live’ów z ekspertami. Profesjonaliści doradzą m.in. jak wybierać kosmetyki, a także jak wykonać makijaż z użyciem naturalnych produktów – zapewnia Zuzanna Mierzejewska.

Warto więc zadbać o siebie z Ekocudami i wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. By być na bieżąco, wystarczy śledzić profile Ekocudów na Instagramie i Facebooku.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Sanofi uruchamia specjalny program dla pracowników chorych na raka

Pełne wynagrodzenie przez rok, elastyczny czas pracy, wsparcie społeczne i psychologiczne. Koncern farmaceutyczny Sanofi uruchamia specjalny program dla swoich pracowników chorych na raka „Cancer & Work: Acting Together”.