Mistrzyni męskiego cięcia przyjedzie do Poznania

Mistrzyni męskiego cięcia przyjedzie do Poznania

Fot. materiały prasowe

Jedna z najlepszych fryzjerek i barberek młodego pokolenia w Europie, Hayden Cassidy, będzie gościem specjalnym Targów LOOK 2020 w Poznaniu.

Jubileuszowa edycja Targów LOOK 2020 odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i z pewnością przejdzie do historii. Pierwszego dnia o godzinie 11.00 na Głównej Scenie pojawi się Hayden Cassidy – mistrzyni męskiego cięcia.

Międzynarodowa artystka – Leah Hayden Cassidy, znana szerzej jako Hayden Cassidy, urodziła się w Irlandii, ale obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii, Londynie. Specjalizuje się w męskich cięciach, łączy techniki każdego aspektu fryzjerstwa i czerpie inspirację z różnych krajów i kultur. Występowała na scenach całej Europy, Azji i Ameryki wraz z najlepszymi fryzjerami, od których stara się zaczerpnąć wiedzy, by doskonalić swoją technikę.

Leah Hayden Cassidy rozpoczęła karierę w Irlandii, w momencie, kiedy nastał wielki boom na barbering. Czerpała swoje inspiracje od fryzjerów z Ameryki, stworzyła wówczas swój niepowtarzalny, charakterystyczny styl, który jest doceniany na całym świecie.

Współpracowała z największymi czasopismami, fotografami, muzykami i innymi twórcami, by zaprezentować swój styl łączący modę z dzisiejszym przemysłem fryzjerskim. Z pasją dzieli się swoją wiedzą za pośrednictwem samouczków, a dzięki stworzeniu platformy edukacyjnej dla fryzjerów, cieszy się świetną reputacją jako edukator wśród globalnej publiczności.

Z Hayden Cassidy można będzie się spotkać na pokazie z cyklu LOOK&LEARN, 4 kwietnia o godz. 11.00 w trakcie Targów LOOK 2020 w Poznaniu. Bilety dostępne są online w bileterii ToBilet.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Spot the Dot — zwróć uwagę na znamiona!

Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie! wraz z fotografką Anną Bedyńską zachęcają do szukania kropek. Ich wspólny projekt Spot the Dot ma na celu zwrócenie uwagi na znamiona na skórze, czyli jeden z ważnych etapów profilaktyki czerniaka.