Medyczna marihuana dla pacjentów LUX MED

Medyczna marihuana dla pacjentów LUX MED

Fot. Grupa LUX MED

W kwietniu Grupa LUX MED otworzy w Warszawie Poradnię Leczenia Marihuaną Medyczną.

Będzie można korzystać z jej usług w Szpitalu LUX MED przy ul. Puławskiej 455 w Warszawie.

Nowa placówka ma zapewnić pacjentom nowoczesne i kompleksowe wsparcie w leczeniu wielu schorzeń z wykorzystaniem konopi medycznych. Każdemu choremu zaproponuje zindywidualizowany plan leczenia oraz monitorowania postępów terapii, a także dostęp do stałego wsparcia lekarza między wizytami.  

Dzięki regulacjom ustawowym z 2017 roku, leki i wyciągi z konopi medycznych są w Polsce legalne, choć jeszcze mało powszechne. Medyczna marihuana z powodzeniem jest stosowana m.in. w leczeniu silnego, przewlekłego bólu, chorób neurologicznych, zaburzeń psychicznych i problemów ze snem, czy też w wielu chorobach nowotworowych. Znacznie łagodzi objawy bólowe, wpływa na polepszenie snu i jakości życia osób cierpiących na chroniczny ból.

Konopie medyczne stosowane są jako terapia modyfikująca przebieg choroby, której celem jest uwolnienie od cierpienia przy jednoczesnej poprawie funkcjonowania i ogólnej jakości życia. Naszym pacjentom zapewnimy dostęp do najwyższej jakości produktów, które są przebadane laboratoryjnie, a cały proces leczenia odbywa się pod stałą kontrolą lekarza. Chcemy pomóc pacjentom w sytuacji, gdy standardowe metody leczenia farmakologicznego nie przyniosły pożądanych skutków.

[Anna Rulkiewicz, prezes Grupy LUX MED]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Perfecta Planet Essence: 4 nowe produkty do pielęgnacji ciała

Linia Perfecta Planet Essence powiększyła się o cztery nowe produkty do pielęgnacji ciała. Połączenie gruszki z karmelem, grejpfruta z kawą i ashwagandhy z szafranem ma być gwarancją zmysłowych doznań i obietnicą gładkiego ciała.