Medicover otworzył nowe centrum stomatologiczne w stolicy. Gdzie?

Medicover otworzył nowe centrum stomatologiczne w stolicy. Gdzie?

Sześć nowoczesnych foteli stomatologicznych, sprzęt do radiologii i tomografii, pantomograf, skanery wewnątrzustne 3D, mikroskop endodontyczny, lampy wybielające – w taki sprzęt wyposażone jest nowe centrum stomatologiczne Dental Sense, otwarte przez Medicover w Centrum Praskim Koneser w Warszawie.

Centrum stomatologiczne Dental Sense jest czynne od 6 kwietnia. Pacjenci moga w nim korzystać z kompleksowego leczenia stomatologicznego i nowatorskich zabiegów dentystycznych. Zatrudnieni w tej placówce lekarze zajmują się m.in. odbudową kompozytową zębów techniką Flow Injection, będącą nowoczesną odmianą „bondingu”. Podobnie jak dwa centra Dental Sense działające już od pewnego czasu w Gdańsku, należy do portfolio sieci Medicover Stomatologia.

Wnętrze nowej placówki zaprojektowała pracownia architektoniczna Piotrowscy Design – autorzy designu m.in. popularnych kawiarni Green Caffè Nero. W stylowym, wtapiającym się w historyczną atmosferę fabrycznego Konesera centrum Dental Sense Medicover oferuje dostęp do szerokiego zakresu specjalizacji i zabiegów dentystycznych, w tym m.in. leczenia kanałowego, implantów, protetyki i stomatologii estetycznej, a także kompleksowego leczenia zaburzeń pracy stawów skroniowo-żuchwowych. Leczenie odbywa się w oparciu o indywidualne plany ustalane dla każdego pacjenta, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Do tej pory pod marką Dental Sense funkcjonowały dwa nowoczesne centra stomatologiczne zlokalizowane w Gdańsku, które w wyniku akwizycji w październiku ubiegłego roku dołączyły do sieci Medicover Stomatologia. Warszawski oddział Dental Sense to nietypowa inwestycja. Nowoczesne centrum stomatologiczne powstało we współpracy z przejętym wcześniej partnerem, jednak na nowym, stołecznym rynku będzie funkcjonowało pod jego szyldem.

– Cieszymy się, że Medicover Stomatologia stawia na długofalowy rozwój Dental Sense i dalej inwestuje w tę markę. Dzięki decyzji o wspólnym utworzeniu nowego centrum pod szyldem Dental Sense w Centrum Praskim Koneser w Warszawie, inwestor-partner daje nam możliwość świadczenia kompleksowych usług stomatologicznych w nowej, wyjątkowej lokalizacji – przy zachowaniu niezmiennie wysokiego poziomu usług oraz z poszanowaniem naszego dorobku i tożsamości – komentuje lek. dent. Łukasz Lassmann, współzałożyciel Dental Sense i szef zespołu medycznego.

lek. dent. Błażej Derda, lider medyczny centrum Dental Sense w Warszawie, dodaje: – Chcemy być dla pacjentów obietnicą nowoczesnego, skutecznego, ale i komfortowego leczenia – na jasnych warunkach, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb, w pozytywnej atmosferze. Zobowiązuje nas do tego nie tylko legendarna lokalizacja,  ale i lata najlepszych praktyk na rynku stomatologicznym.

Centrum Dental Sense to druga, po Centrum Medycznym Damiana, inwestycja Medicover na terenie Centrum Praskiego Koneser w Warszawie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Poznaj nowość Vichy: krem Liftactiv B3 na noc

Noc, choć często nie docenia się jej roli w codziennej pielęgnacji, jest momentem, gdy nasza skóra odzyskuje blask i witalność. Naukowcy zajmujący się chronobiologią — nauką o rytmach dobowych, w jakich funkcjonuje człowiek, dowodzą, że to właśnie po zmierzchu skóra jest najbardziej aktywna i uruchamia szereg procesów służących jej odnowie i regeneracji.