Lux Med uruchomił własną infolinię nt. koronawirusa

Lux Med uruchomił własną infolinię nt. koronawirusa

Fot. Pixabay.com

Infolinia Lux Med dostępna jest pod numerem 22 338 1903 od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-22.00 oraz w soboty i niedziele od 7.00 do 21.00.

Uruchomiono ją z myślą o osobach chcących uzyskać rzetelne i aktualne informacje na temat koronawirusa SARS-CoV-2. Konsultanci firmy Lux Med odpowiedzą na wszystkie pytania, poinformują o zaleceniach i wskażą drogi dalszego postępowania.

Infolinia jest bezpłatna i dostępna dla wszystkich, niezależnie od tego, czy ktoś posiada abonament medyczny w Lux Med.

Jesteśmy przekonani, że w sytuacji narastającego niepokoju, jako lider prywatnej opieki medycznej w Polsce, powinniśmy wziąć współodpowiedzialność za dostarczanie aktualnej i rzetelnej wiedzy na temat koronawirusa. Nasi konsultanci są do dyspozycji wszystkich zaniepokojonych mieszkańców Polski.

[Anna Rulkiewicz, prezes Grupy Lux Med]

Grupa Lux Med, oprócz ogólnopolskiej infolinii, uruchomiła też stosowne działania zapobiegawcze oraz wdrożyła rozwiązania organizacyjne na wypadek wykrycia koronawirusa u pacjenta korzystającego z opieki medycznej. Powołano specjalny zespół, który na bieżąco monitoruje rozwój sytuacji epidemiologicznej, regulacje i zalecenia organów państwa oraz koordynuje działania w ramach wszystkich jednostek organizacyjnych Lux Med. Priorytetowo traktowane jest zapewnienie odpowiedniej komunikacji i wiedzy o zasadach postępowania dla pacjentów i pracowników oraz wdrożenie procedur z podwyższonym poziomem zabezpieczeń antyseptycznych.

Prowadzimy szeroko zakrojoną kampanią informacyjną na temat koronawirusa. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znaleźć można wiele przydatnych informacji. Przypominamy też, że pacjenci Lux Med mogą korzystać z konsultacji lekarskich za pośrednictwem rozwiązań telemedycznych – przez wideorozmowę, telefon czy czat tekstowy.

[Anna Rulkiewicz, prezes Grupy Lux Med]

1 Comments

  1. Wiedziałam, że zakup Medipakietu to był dobry wybór. Teraz leczę się głównie w Luxmedzie, który jak widać wychodzi pacjentom na przeciw. Brawo!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Czy prosty test genetyczny COLOTECT zastąpi kolonoskopię?

Laboratorium Novazym i Państwowy Instytut Medyczny MSWiA w Warszawie rozpoczęły badanie porównujące skuteczność testu genetycznego COLOTECT z kolonoskopią.