Kolejna nagroda dla FLOSLEK Laboratorium

Kolejna nagroda dla FLOSLEK Laboratorium

Ziołowa esencja adaptogenna Adaptogen marki FLOSLEK Laboratorium zdobyła I miejsce w konkursie HIT Kosmetyczny, organizowanym przez miesięcznik „Dobre Rady”. Serdecznie gratulujemy!

W tegorocznej, 15. edycji ogólnopolskiego plebiscytu Hit Kosmetyczny zagłosowało ponad 5,3 tys. czytelniczek, internautek i miłośniczek kosmetyków. Ziołowa esencja adaptogenna Adaptogen zdobyła w nim I miejsce w kategorii Inspirowane Naturą.

Ziołowa esencja adaptogenna Adaptogen to kosmetyk o działaniu intensywnie nawilżającym. Przynosi natychmiastową ulgę przesuszonej i ściągniętej skórze. Działa ujędrniająco, zwiększa elastyczność i sprężystość oraz napięcie skóry. Zawarte w kosmetyku składniki, ashwagandha i żeń-szeń, przywracają naturalną równowagę i niosą pomoc zestresowanej oraz przemęczonej skórze. Silnie skoncentrowana, jedwabista formuła łączy dobroczynne zioła, aby wspierać każdy rodzaj skóry w procesach regeneracyjnych. Dzięki systematycznemu stosowaniu, skóra wygląda na młodszą, staje się gładka, pełna blasku i naturalnie piękna. Aż 97% esencji stanowią składniki pochodzenia naturalnego.

xxx

W tym roku to już kolejna nagroda dla kosmetyków Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK. Wcześniej, o czym informowaliśmy tutaj, linia MIST CREAM zdobyła tytuł Superprodukt Świata Kobiety 2021 w kategorii „Pielęgnacja twarzy kosmetyki specjalistyczne”!, a LAVENDER, nagrodzony Doskonałością Roku 2021 w plebiscycie miesięcznika „Twój Styl”, znalazł się w gronie CosmoTrends Bolonia 2022! Co roku, podczas największych na świecie targów branży kosmetycznej WeCosmoprof International, publikowany jest raport CosmoTrends, ogłaszający kluczowe trendy kosmetyczne. Nowości kosmetyczne z Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK znalazły się w tym gronie po raz trzeci z rzędu!

1 Comment

  1. gratulacje!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Światowy Dzień AIDS. Liczba zakażeń ciągle wzrasta, ale nie chcemy rozmawiać o HIV

1 grudnia to Światowy Dzień z AIDS. Według