Kremy w mgiełce Superproduktem Świata Kobiety 2021

Kremy w mgiełce Superproduktem Świata Kobiety 2021

Kremy w mgiełce MIST CREAM FLOSLEK Laboratorium zdobyły kolejną nagrodę. Tym razem miesięcznik Świat Kobiety przyznał im tytuł Superproduktu w kategorii „Pielęgnacja twarzy kosmetyki specjalistyczne”.

„Wielkie brawa za wyznaczanie kosmetycznych trendów! Doceniamy wegańskie, ultralekkie jak mgiełki kosmetyki o składach inspirowanych naturą” – tak uzasadniło swój wybór jury konkursu. 

Konkurs Superprodukt Świata Kobiety organizowany jest już od 15 lat. Co roku jurorki konkursu, redaktorki i czytelniczki miesięcznika przyznają statuetki za najlepsze produkty. W tym roku nagrodę w kategorii „Pielęgnacja twarzy kosmetyki specjalistyczne” otrzymały kosmetyki z linii MIST CREAM FLOSLEK Laboratorium – emulsje w sprayu, idealne do stosowania wiosną i latem, kiedy skóra potrzebuje odżywienia i nawilżenia. Mimo że są lekkie, obfitują w dobroczynne składniki odżywcze. Działają wszechstronnie na skórę i są przez nią dobrze przyswajane. Co ważne, aż 98 proc. zastosowanych w nich składników jest pochodzenia naturalnego. Zawierają olej z dzikiej róży chilijskiej (Rosa canina), marchwi oraz olejek lawendowy, a także ekstrakt z owoców aceroli, aschwagandhę (Witania somnifera), kwas hialuronowy i prebiotyki. Są wolne od mikroplastiku, glutenu i laktozy. To produkty wegańskie.

Kosmetyki z linii MIST CREAM prezentowaliśmy już na naszych łamach (Emulsja w sprayu zamiast kremu do twarzy/). Informowaliśmy również o wcześniejszym sukcesie osiągniętym przez ich producenta (Kremy w mgiełce nagrodzone na Targach Światowych Trendów Kosmetycznych). Serdecznie gratulujemy nagrody w konkursie Superprodukt Świata Kobiety 2021 i życzymy kolejnych nagród.

Przypominamy, że wszystkie kosmetyki FLOSLEK Laboratorium dostępne są w sklepie www.floslek.pl

1 Comments

  1. gratulacje dla Floslek

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Upał może być bardzo groźny dla serca i naczyń

W trakcie upału serce pracuje intensywniej niż zwykle. Jednak u osób z chorobą wieńcową, po zawale, z wadami zastawkowymi lub nieleczonym nadciśnieniem tętniczym może nie sprostać dodatkowym obciążeniom.