Jaki makijaż na letni wieczór?

Jaki makijaż na letni wieczór?

Fot. materiały prasowe

W ciągu dnia powieki zdobią delikatne odcienie brzoskwini i różu, a wieczorem pierwsze skrzypce grają chłodniejsze, graficzne tony. Granat jest kolorem, który perfekcyjnie współgra ze skórą muśniętą wakacyjnym słońcem.

Morskie oko wieczorową porą

Orzeźwiający, wyrazisty, podbijający opaleniznę – taki powinien być wieczorowy makijaż tegorocznych wakacji. O ile za dnia twarz zdobi ciepły rumieniec, o tyle po zachodzie słońca prym wiodą lansowane na pokazach mody kolekcji wiosenno-letnich ciemniejsze barwy: od kobaltowej, poprzez indygo, na intensywnym granacie skończywszy. To właśnie takie tony zapewnią spektakularny efekt, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na odważniejsze kształty.

Wyraźne zaznaczenie obrysu oka

W tym sezonie za pomocą cieni do powiek nadajemy spojrzeniu jeszcze więcej głębi. Granatowy cień do powiek lub kredkę do powiek nakładamy od zewnętrznego kącika oka, nie zapominając o okolicy przy linii rzęs. Aplikujemy kosmetyk także wzdłuż załamania powieki.

W stworzeniu efektownego looku sprawdzi się np. silnie napigmentowany cień IMBE marki Und Gretel. Graficzny makijaż oka będzie jeszcze bardziej wyrazisty, jeśli chłodny odcień niebieski zblendujemy ze zgaszoną zielenią.

Delikatne niebieskie akcenty

Jeśli make-up z brawurowym granatem dominującym na powiece jest dla Ciebie zbyt odważny, możesz przemycić niebieską kolorystykę w subtelny sposób. Możliwości jest wiele.

  • Maskara naniesiona wyłącznie na końcówki górnych rzęs.
  • Kredka do oczu służąca obrysowaniu dolnej bądź górnej powieki, obligatoryjnie z roztartymi za pomocą pędzelka konturami.
  • Klasyczna jaskółka namalowana przy użyciu granatowego eyelinera.

Każda propozycja wpisuje się w tegoroczne trendy i robi piorunujące wrażenie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Sanofi uruchamia specjalny program dla pracowników chorych na raka

Pełne wynagrodzenie przez rok, elastyczny czas pracy, wsparcie społeczne i psychologiczne. Koncern farmaceutyczny Sanofi uruchamia specjalny program dla swoich pracowników chorych na raka „Cancer & Work: Acting Together”.