Do grona ambasadorek #lubiesiebie dołączyło pięć aktorek

Do grona ambasadorek #lubiesiebie dołączyło pięć aktorek

Katarzyna Herman, Jowita Budnik, Joanna Liszowska, Aleksandra Hamkało i Małgorzata Pieczyńska to pięć aktorek, które dołączyły do grona ambasadorek 3. edycji kobiecej akcji #lubiesiebie.

Nowe ambasadorki 3. edycji projektu #lubiesiebie jednym głosem podkreślają, jak ważna i wręcz niezbędna jest w życiu samoakceptacja. I że jest ona bezwarunkowa, co oznacza, że akceptujesz siebie takim, jakim jesteś. Lubić siebie to najlepszy prezent, jaki my, kobiety, możemy sobie zrobić. Bo kiedy się lubimy, to świat też będzie nas lubił. Ambasadorki 3. edycji #lubiesiebie namawiają więc kobiety, aby polubiły siebie, bo wtedy życie jest łatwiejsze i milsze.

Czytaj też: #lubiesiebie z udziałem 5 lubiących siebie ambasadorek

– W ramach akcji #lubiesiebie podkreślamy, że niezmiennie całe piękno jest w człowieku. Zadbany wygląd, zdrowa i promienna skóra, to wspaniałe dopełnienie i warto o to dbać, ale nie może to być istotą i sensem życia — tłumaczy Joanna Sokołowska-Pronobis, producentka akcji #lubiesiebie. Jej pomysłodawcą i inicjatorem jest dr Franciszek Strzałkowski, twórca warszawskiej Kliniki Strzałkowski. 

Za co lubią siebie ambasadorki 3. edycji #lubiesiebie?

Aleksandra Hamkało: – Przeszłam bardzo długą drogę i wykonałam bardzo dużo ciężkiej pracy, żeby móc powiedzieć to z dumą i z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa – lubię siebie.

Joanna Liszowska: – Lubię siebie, bo to ważne, bo spędzam, ze sobą każdą sekundę mojego życia, więc lepiej spędzić ją z kimś, kogo lubisz, akceptujesz i kto się śmieje 😊

Katarzyna Herman: – Lubię siebie, bo tak, a czemu nie? Bo to rozsądne, bo jeżeli nie będę siebie lubiła, to będę marudą. A bardzo nie lubię marud.

Małgorzata Pieczyńska: – Jestem osobą, która lubi siebie. Wydaje mi się, że zawdzięczam to nie tylko sobie. Uważam, że nie ma miłości bez wolności. I ta wolność powoduje, że jest inspiracja do rozwoju.

Jowita Budnik: – Lubię siebie, naprawdę od zawsze. Bycie ze sobą w zgodzie i w sympatii, czasami nawet miłości po prostu ułatwia życie.

Czytaj też: #lubiesiebie wbrew wszystkiemu i wszystkim

Partnerami 3. edycji #lubiesiebie są Fillmed Polska i Oslo Skin Lab. 17 października w KinoGramie odbędzie się spotkanie prasowe z udziałem 14 ambasadorem wszystkich dotychczasowych edycji projektu. A kolejna 4. już edycja, z udziałem nowych ambasadorek, wystartuje w marcu 2024 roku.

Zdjęcia: Justyna Dudek

Kostiumy: Dorota Williams

Fryzury: Grzegorz Duży

Make up: Iwona Mularczyk

Produkcja: Joanna Sokołowska-Pronobis

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Perfecta Planet Essence: 4 nowe produkty do pielęgnacji ciała

Linia Perfecta Planet Essence powiększyła się o cztery nowe produkty do pielęgnacji ciała. Połączenie gruszki z karmelem, grejpfruta z kawą i ashwagandhy z szafranem ma być gwarancją zmysłowych doznań i obietnicą gładkiego ciała.