Sześć nowych ambasadorek kampanii #lubiesiebie. Kto dołączył?

Sześć nowych ambasadorek kampanii #lubiesiebie. Kto dołączył?

Fot. pixabay.com

Do 4. edycji kampanii kobiecej #lubiesiebie dołączyło sześć nowych ambasadorek. Są wśród nich polityczka, psycholożka, dwie aktorki i wokalistka.

Sześć nowych ambasadorek kampanii #lubiesiebie to: Dorota Landowska, Julia Pietrucha, Katarzyna Zawadzka, Karolina Matusik, Monika Krzywkowska i Alina Adamowicz (znana jako Alka Positive). Podobnie jak ich koleżanki, które były twarzami trzech poprzednich edycji, mówią o potrzebie samoakceptacji, o jej roli w życiu i o tym, za co warto siebie lubić.

Przeczytaj też: Do grona ambasadorek #lubiesiebie dołączyło pięć aktorek

W ramach kampanii #lubiesiebie dyskutujemy, co zrobić, aby zdrowo zakochać się w sobie i dlaczego samoakceptacja jest niezbędna do tego, by mówić o sukcesie osobistym. Mówimy o kluczowej roli samoakceptacji w życiu, będącej obok pewności siebie jednym z dwóch filarów sukcesu. Mówimy, ze obok self love, bardzo ważne jest self care, czyli dbanie o siebie w wielu aspektach. I zachęcamy, aby ćwiczyć samoakceptację na co dzień.

organizatorzy kampanii #lubiesiebie

19 twarzy kampanii #lubiesiebie

Dorota Landowska, Julia Pietrucha, Katarzyna Zawadzka, Karolina Matusik, Monika Krzywkowska i Alina Adamowicz (Alka Positive) dołączyły do ambasadorek poprzednich trzech edycji kampanii #lubiesiebie: Marii Sadowskiej, Doroty Williams, Lidii Popiel, Adrianny Palki, Agnieszki Więdłochy, Katarzyny Żak, Marty Lech-Maciejewskiej (Superstyler ), Marioli Bojarskiej-Ferenc, Katarzyny Herman, Jowity Budnik, Joanny Liszowskiej, Małgorzaty Pieczyńskiej i Aleksandry Hamkało.

Przeczytaj też: #lubiesiebie wbrew wszystkiemu i wszystkim

Pierwsza edycja kampanii #lubiesiebie wystartowała w grudniu 2022 roku. Jej inicjatorem, podobnie jak trzech kolejnych edycji, był dr Franciszek Strzałkowski, twórca i właściciel warszawskiej Kliniki Strzałkowski.

Kampania #lubiesiebie to absolutny must have w dzisiejszych czasach dla nas i dla kobiet. To właśnie wy, kobiety, jesteście inspiracją, energią i drogowskazem do tej kampanii i kolejnych edycji i za to wam bardzo dziękuję. Dziś dziękuję naszym wspaniałym ambasadorkom, dziękuję naszym wyjątkowym partnerom i wam wszystkim za to, że jesteście z nami.

dr Franciszek Strzałkowski

Za co lubią siebie ambasadorki 4. edycji kampanii #lubiesiebie?

Dorota Landowska

“Kiedy byłam bardzo młoda, nic mi się w sobie nie podobało. Nie byłam w stanie się zaakceptować. Teraz kiedy patrzę na stare zdjęcia, myślę: czego ja od siebie chciałam? I w końcu przyszedł ten czas, kiedy jestem dojrzałą kobietą i wszystko jest tak, jak powinno być. Zaczęłam siebie lubić, wręcz kochać, szanować. Odkryłam w sobie moc, której życzę wszystkim. Czas jest lekarstwem” – mówi Dorota Landowska.

Julia Pietrucha

„Lubię siebie za prostotę życia, którą wybrałam, za piękno swoje i osób, które mnie otaczają. To sprawia, że dobrze się czuje, że jest mi dobrze ze sobą. Wstaję rano i uśmiecham się do siebie. Akceptacja siebie powoduje, że jest lepiej. Myślę, że warto uznać siebie takimi, jakimi jesteśmy, a to sprawia, że i dla siebie będziemy lepsi, i dla innych” – mówi Julia Pietrucha.

Alina Adamowicz

“Lubię siebie za empatię, za życzliwość, za odwagę, którą w sobie mam, za to, że akceptuję siebie taką, jaką jestem. I z głębi serca życzę każdej z nas zdrowej samooceny, bo ona jest kluczem do zrozumienia siebie i do tego, aby budować lepsze, spokojniejsze życie” – mówi Alina Adamowicz, czyli Alka Positive.

Monika Krzywkowska

“Lubię siebie za spokój, za dystans, za konsekwencję. Mogę śmiało powiedzieć, że dziś lubię się bardziej niż kiedyś. Bardzo się cieszę, że dojrzałość nie musi oznaczać banicji z tych stref życia, które tak nierozerwalnie kojarzą się nam z młodością. I życzę wszystkim kobietom, aby umiały walczyć o siebie, dbać o siebie, lubić siebie, ale też odpuszczać w chwilach, kiedy nie warto i umiały zobaczyć te momenty” – mówi Monika Krzywkowska.

Katarzyna Zawadzka

“Lubię siebie za odwagę, za niezłomność, za to, że jestem otwarta, że akceptuję rzeczywistość taką, jaką jest. Chociaż z tą akceptacją to nie jest oczywista sprawa, a i oczywistą sprawą nie jest  akceptowanie siebie, ale uważam, że jest to najważniejsza i najpiękniejsza podróż, jaką możemy odbyć w życiu właśnie do samoakceptacji, do pokochania siebie i do bycia ze sobą w przyjaźni. To naprawdę skutkuje i stwarza życie piękniejszym” – mówi Katarzyna Zawadzka.

Zdjęcia: Justyna Dudek

Kostiumy: Dorota Williams i Kasia Lipka

Make-up: Wioletta Uzarowicz i Magda Siedzieniewska

Produkcja: Joanna Sokołowska-Pronobis

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

5 pomysłów na wiosenne kanapki z pomidorem

Soczysty, pełen witamin i antyoksydantów, jest idealnym składnikiem lekkich, zdrowych i niezwykle kolorowych kanapki. Oto pięć pomysłów na wiosenne kanapki z pomidorem w roli głównej, które zadowolą każdego smakosza.