Deni Cler Sport – połączenie sportu i elegancji

Deni Cler Sport – połączenie sportu i elegancji

Topy, legginsy, bluzy oraz sportowe kurtki. 16 modeli sportowych ubrań znalazło się w ofercie Deni Cler Sport. Są odporne na pot, chlor, promienie słoneczne, uszkodzenia mechaniczne i wiele innych niekorzystnych czynników.

Deni Cler Sport, wychodząc naprzeciw trendom i zapotrzebowaniu na wysokiej jakości sportowe ubrania, oferuje klientom artykuły łączące ponadczasowość i sportowy styl.

Od kilku lat Polki zaczęły zwracać szczególną uwagę na swoją kondycję fizyczną, a codzienne ćwiczenia stały się dla wielu nieodzownym elementem codziennej rutyny. Z biegiem czasu zmieniają się jednak nie tylko przyzwyczajenia i rytuały, ale również modowe trendy, a połączenie sportowych i eleganckich ubrań jest jednym z najbardziej popularnych i pożądanych. Naprzeciw tym oczekiwaniom wyszła marka Deni Cler, która do swojej oferty produktowej wprowadziła linię Deni Cler Sport. W jej skład wchodzi 16 modeli, które tworzą pełne sylwetki – tłumaczą przedstawiciele marki Deni Cler.

I zapewniają, że najnowsza linia Deni Cler Sport to najwyższy poziom jakości materiałów w modnych, sportowych formach. – Tworzywa wykorzystane w tej linii są odporne na pot, chlor, promienie słoneczne, uszkodzenia mechaniczne i szereg innych parametrów – dodają. 

Kluczową rolę w stworzeniu najnowszej linii Deni Cler Sport spełnił styl Athleisure, który zakłada łączenie ubrań sportowych z codziennymi oraz spopularyzowanie noszenia odzieży sportowej na co dzień.

Athleisure to połączenie sportu i wygody. Pandemia sprawiła, że większość z nas zostawiła w szafie wytworne garnitury i wysokie szpilki. Łączymy styl sportowy z klasyczną elegancją. Nosimy garnitury z butami sportowymi oraz legginsy ze szpilkami i eleganckimi bluzkami. Wygoda stała się nieodłącznym elementem naszego życia i nie chcemy już z niej rezygnować – tłumaczy Iwona Kossmann, prezes marki Deni Cler.

Deni Cler to marka z ponad 50- letnią tradycją. Powstała w Mediolanie. W Polsce pojawiła się dopiero w latach 90. ubiegłego wieku. Od pierwszych chwil na rynku zawojowała serca Polek, spragnionych szykownych i modnych rozwiązań. Produkty Deni Cler od lat kojarzą się z połączeniem prostoty i nienagannej elegancji zawartej nie tylko w kroju, ale również w wysokiej jakości materiałach.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Poznaj nowość Vichy: krem Liftactiv B3 na noc

Noc, choć często nie docenia się jej roli w codziennej pielęgnacji, jest momentem, gdy nasza skóra odzyskuje blask i witalność. Naukowcy zajmujący się chronobiologią — nauką o rytmach dobowych, w jakich funkcjonuje człowiek, dowodzą, że to właśnie po zmierzchu skóra jest najbardziej aktywna i uruchamia szereg procesów służących jej odnowie i regeneracji.