Algomask – 30 składników aktywnych do pielęgnacji okolic oczu

Algomask – 30 składników aktywnych do pielęgnacji okolic oczu

Intensywnie odżywia i koi skórę, zmniejsza widoczność zmarszczek, wpływa na wizualne odmłodzenie spojrzenia. Tak w skrócie można opisać efekty działania nowego produktu marki Sensum Mare — maski pod oczy Algomask.

– Dla Sensum Mare październik przebiegł pod hasłem 6. urodzin oraz trzech wyjątkowych premier kosmetyków. Nowością, którą prezentujemy obecnie, jest maska pod oczy Algomask. Jest ona drugim produktem w linii, zaraz obok maski nocnej, która szybko skradła serca klientów i w bardzo krótkim czasie zdobyła prestiżowe nagrody, takie jak Vogue Beauty Awards, Glammies i Love Cosmetics Awards. Tak pozytywny odbiór tylko umocnił nas w przekonaniu, że powinniśmy uzupełnić linię Algomask o kolejny produkt. Jest nim maska pod oczy — mówi Maciej Tęsiorowski, jeden z dwóch współzałożycieli marki Sensum Mare.

Czytaj też: Algopro Peptydy i Algopro Ceramidy — premiera z okazji 6. urodzin Sensum Mare

– W DNA Sensum Mare leży sięganie po to, co najlepsze w naturze. Chcemy tworzyć wysoce zaawansowane kosmetyki oparte o naturalne składniki. Nie inaczej było w przypadku maski pod oczy Algomask. Dzięki bogatej i opartej o najnowsze osiągnięcia nauki recepturze kosmetyk intensywnie odżywia i regeneruje. Wyróżnia się 30 składnikami aktywnymi, a aż 97 proc. z nich jest pochodzenia naturalnego. Jestem pewien, że spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów — mówi drugi współzałożyciel marki Sensum Mare, Łukasz Kołodziejek.

Intensywnie odżywcza i bogata maska pod oczy w kremie o działaniu przeciwstarzeniowym z linii Algomask została stworzona z myślą o zaawansowanej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oka, która wymaga regeneracji. Unikalna formuła zawiera 30 starannie wyselekcjonowanych składników aktywnych, w tym m.in. ekstrakt z alg brunatnych, olejowy kompleks morski i ekstrakt z 6 alg. Taki dobór “morskich” składników sprawia, że po użyciu produktu skóra staje się nawilżona, ujędrniona, a cienie pod oczami są mniej widoczne, a kompleks fosfo-ceramidowy wspomaga ochronę bariery hydrolipidowej.

Maska działa jak odżywczy kompres – jej masełkowa i gęsta konsystencja pozostawia skórę gładką oraz miękką w dotyku, a także zabezpiecza przed działaniem czynników zewnętrznych.

Maskę pod oczy Algomask można kupić tutaj. Jej koszt to 169 zł/15 ml.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Tym pacjentom pomoc psychologiczna jest potrzebna na każdym etapie choroby

Choroba hematoonkologiczna bardzo często spada na pacjenta i jego rodzinę niespodziewanie. I choć na przestrzeni ostatnich lat postęp medycyny jest ogromny, to na każdym etapie leczenia — od podejrzenia choroby, poprzez pobyt w szpitalu, a także po zakończeniu leczenia, pacjentowi potrzebna jest pomoc psychologiczna.