Algopro Peptydy i Algopro Ceramidy — premiera z okazji 6. urodzin Sensum Mare

Algopro Peptydy i Algopro Ceramidy — premiera z okazji 6. urodzin Sensum Mare

Sensum Mare świętuje 6. urodziny wyjątkową premierą. Algopro Peptydy i Algopro Ceramidy to dwa nowe kosmetyki do pielęgnacji twarzy, które marka dołączyła z tej okazji do swojej oferty.

Algopro Peptydy wysoce zaawansowane serum przeciwzmarszczkowe z potrójnym peptydem i Algopro Ceramidy wysoce regenerująco-odbudowujące serum z ceramidami to produkty o bardzo bogatym składzie, stworzone z myślą o codziennej pielęgnacji skóry z oznakami starzenia, utratą jędrności, sprężystości, zmarszczkami, zaburzoną barierą hydrolipidową i tendencją do podrażnień. Moment ich premiery na rynku nie jest przypadkowy.

– Ten rok jest dla nas wyjątkowo ważny ze względu na nasze 6. urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę — dwa premierowe kosmetyki: Algopro Peptydy i Algopro Ceramidy. Jesteśmy pewni, że spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Przedstawiamy również odświeżone logo oraz nowe wersje opakowań, które zostały przygotowane zgodnie z najnowszymi trendami w obszarze brand identity — mówi Maciej Tęsiorowski, jeden z założycieli założonej w 2017 roku marki Sensum Mare.

– Czas poświęcony nowym produktom był dla nas okresem wytężonej pracy. Zależało nam na stworzeniu wysoko zaawansowanych kosmetyków, których receptura będzie oparta o najnowsze osiągnięcia nauki. I udało się! Dziś świętujemy premierę Algopro Ceramidy i Algopro Peptydy, które wyróżnia unikalne połączenie peptydów czy 5-procentowy kompleks ceramidów. Poprzez regularne stosowanie tych produktów można uzyskać efekt gabinetowych zabiegów — dodaje Łukasz Kołodziejek, drugi z założycieli marki Sensum Mare.

Cenimy u kobiet ich naturalność, wierzymy, że piękno kryje się w różnorodności. Nasze kosmetyki jedynie pomagają wydobyć naturalne piękno, które jest w każdej kobiecie. Naszym celem jest dostarczanie kosmetyków, które nie tylko skutecznie eliminują oznaki starzenia, nawilżają i odżywiają skórę twarzy, ale także przyczyniają się do dobrego samopoczucia i wzrostu samoakceptacji, kochania siebie i rozpieszczania swojej skóry. Nasze produkty są skierowane do kobiet świadomych siebie i swoich potrzeb, odważnych, bezkompromisowych, kompleksowo dbających o swoje zdrowie i urodę.

założyciele marki Sensum Mare

Dwa nowe produkty z linii Algopro

Algopro Peptydy wysoce zaawansowane serum przeciwzmarszczkowe z potrójnym peptydem 4,5% (259 zł/30 ml) to produkt stworzony z myślą o specjalistycznej pielęgnacji skóry z oznakami starzenia i zmarszczkami. Unikalne połączenie trzech peptydów — miedziowego, biomimetycznego i sygnałowego, sprawia, że wzajemnie się one uzupełniają i potęgują efekt wygładzenia skóry. Poprawiają jej jędrność i elastyczność oraz aktywnie wpływają na jej wizualne odmłodzenie. Starannie przemyślana receptura oparta została na 34 składnikach aktywnych o udowodnionym działaniu. Co ważne, 95 proc. składu tego kosmetyku jest pochodzenia naturalnego.

Drugą nowością w ofercie Sensum Mare jest kosmetyk Algopro Ceramidy wysoce regenerująco-odbudowujące serum z ceramidami (199 zł/30 ml). Produkt doskonale nadaje się do pielęgnacji skóry suchej, zmęczonej i wrażliwej. Wzmacnia barierę hydrolipidową, poprawia jędrność i sprężystość skóry oraz regeneruje warstwę rogową naskórka. Na jego wyjątkowość składa się działanie 26 składników aktywnych oraz aż 5-procentowe stężenie kompleksu ceramidów. Po zastosowaniu tego kosmetyku skóra staje się jędrna, gładka i nawilżona.

Premierowe produkty są już dostępne na www.sensummare.pl.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Tym pacjentom pomoc psychologiczna jest potrzebna na każdym etapie choroby

Choroba hematoonkologiczna bardzo często spada na pacjenta i jego rodzinę niespodziewanie. I choć na przestrzeni ostatnich lat postęp medycyny jest ogromny, to na każdym etapie leczenia — od podejrzenia choroby, poprzez pobyt w szpitalu, a także po zakończeniu leczenia, pacjentowi potrzebna jest pomoc psychologiczna.