Yoskine Mezo Peptide Expert — kosmetyk zamiast mezoterapii?

Yoskine Mezo Peptide Expert — kosmetyk zamiast mezoterapii?

Yoskine Mezo Peptide Expert to nowa, innowacyjna linia kosmetyków inspirowana zabiegiem mezoterapii. Ma na celu powstrzymanie procesów starzenia skóry.

Linia Yoskine Mezo Peptide Expert wpisuje się w smart aging — nowy trend w pielęgnacji, który promuje bardziej wyrozumiałe podejście do naturalnego procesu starzenia. W ramach tego trendu coraz większą popularnością cieszą się zabiegi mające na celu pobudzenie skóry do regeneracji i odnowy. Należy do nich m.in. mezoterapia pomagająca przywrócić skórze naturalny efekt odmłodzenia.

Zainspirowana tym zabiegiem marka Yoskine stworzyła zaawansowaną linię Yoskine Mezo Peptide Expert, opartą na biomimetycznym pentapeptydzie naśladującym efekty zabiegu mezoterapii oraz na naturalnych, niekłujących i niewyczuwalnych biomikroigłach pozyskiwanych z gąbki morskiej Spongilla Spicules — mikro igiełkach, które pobudzają skórę od wewnątrz do intensywnej samoregeneracji, co skutkuje spektakularnym efektem odmładzającym. W każdym z produktów została wykorzystana innowacyjna technologia potencjału skóry (TPSTM), która dzięki celowanej pielęgnacji skóry i precyzyjnie zbilansowanym stężeniu składników aktywnych zapewnia większą skuteczność kosmetyku.

W nowej linii Yoskine Mezo Peptide Expret znajdziemy cztery produkty:

  • Serum (72,99 zł/30 ml) – profesjonalny mezolifting modelujący owal twarzy na dzień i na noc, który przyspiesza efekty kuracji odmładzającej. Należy do codziennie rano i wieczorem aplikować na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Można go stosować pod krem lub jako samodzielny produkt do pielęgnacji. Dla wzmocnienia efektu stosować równocześnie krem YOSKINE MEZO PEPTIDE EXPERT.
  • Wygładzający krem przeciwzmarszczkowy z efektem odmładzającej mezoterapii na dzień i na noc 50+ (69,99 zł/50 ml) – produkt dla cery po 50. roku życia do codziennego stosowania rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Doskonale sprawdza się jako baza pod makijaż.
  • Ujędrniający krem przeciwzmarszczkowy z efektem odmładzającej mezoterapii na dzień i na noc 60+ (69,99 zł/50 ml) – krem do codziennego stosowania rano i wieczorem dla osób po 60. roku życia. Należy go stosować na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Doskonale sprawdza się jako baza pod makijaż.
  • Regenerujący krem przeciwzmarszczkowy z efektem odmładzającej mezoterapii na dzień i na noc 70+ (69,99 zł/50 ml) – krem do codziennego stosowania na dzień i na noc dla osób po 70. roku życia. Należy go stosować na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Doskonale sprawdza się jako baza pod makijaż.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Perfecta Ceramedica Pep-3 – synergiczne działanie ceramidów i peptydów

Marka Perfecta wprowadziła na rynek nową linię kosmetyków Ceramedica Pep-3 z ceramidami i peptydami, które błyskawicznie spłycają zmarszczki, ujędrniają skórę i przyspieszają syntezę kolagenu.