Akcja Czujesz Klimat? ma już czwartego ambasadora. Kto nim został?

Akcja Czujesz Klimat? ma już czwartego ambasadora. Kto nim został?

Po Ofelii Idze Krefft, Marcinie Kydryńskim i Arturze Rojku do grona ambasadorów inicjatywy Czujesz Klimat? Rossmanna dołączyła Natalia Szroeder. Wokalistka będzie wraz z pozostałymi ambasadorami wspólnie promować bardziej ekologiczne postawy i przekonywać, że drobne codzienne wybory każdego z nas – także podczas zakupów – mają wielki wpływ na środowisko.

Robię w życiu to, co naprawdę kocham i to, o czym zawsze marzyłam. Czy można pragnąć czegoś więcej? Czasami zamykam oczy i wyobrażam sobie, gdzie będę za 10, czy 20 lat. Jak będzie wyglądał świat wokół mnie? Zastanawiam się, czy będą jeszcze czyste rzeki, a miasta będą pełne zielonych drzew? To zależy tylko od nas, bo każdy nasz wybór, poważny czy też błahy, ma wpływ na otaczający nas świat. Dlatego zdecydowałam się dołączyć do grona ambasadorów inicjatywy Czujesz Klimat? Rossmanna. Wierzę, że nasze nawet najmniejsze decyzje mają znaczenie dla planety, tak samo, jak w muzyce znaczenie ma każdy dźwięk – mówi Natalia Szroeder, 27-letnia wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, uznawana za jeden z najciekawszych obecnie kobiecych głosów na polskiej scenie muzyki pop.

Ambasadorka akcji Rossmanna debiutowała w programie “Od przedszkola do Opola”, swój pierwszy solowy album nagrała w wieku 21 lat. Dziś ma na koncie dwie solowe płyty, a nad trzecią rozpoczyna pracę. Jej utwory mają milionowe odsłuchy na platformach streamingowych, a w mediach społecznościowych obserwuje ją ponad pół miliona fanów.

Czujesz Klimat? Ty też możesz dołączyć do tej inicjatywy

Celem inicjatywy Czujesz Klimat? jest m.in. wspieranie idei, że codzienne wybory każdego z nas mogą być bardziej przyjazne środowisku. Rossmann chce nam je ułatwiać, dlatego w swoich sklepach produkty wyróżniające się ze względu na dobry dla planety skład, opakowanie przyjazne środowisku i bardziej zrównoważoną produkcję oznaczył symbolem Czujesz Klimat?  

Dobry klimat to nie tylko czyste powietrze i środowisko. To także przyjacielscy ludzie, atmosfera, jaka nas otacza, pozytywne wibracje. Dlatego w ramach akcji Czujesz Klimat? Rossmann nie tylko zaprosił do współpracy artystów ze świata muzyki, ale też został sponsorem: Opener’a (na ubiegłorocznym Open’erze po raz pierwszy w Polsce pojawiła się scena zasilana wodorem — w ramach Czujesz Klimat?), OFF Festivalu, Siesty oraz Great September.  

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Żel z sokiem z aloesu — wielofunkcyjny kosmetyk nie tylko na lato

Intensywnie nawilża, odżywia, koi, regeneruje i chroni przed fotostarzeniem. Można go stosować na włosy, twarz i ciało. Tak wszechstronne działanie zawdzięcza składowi, w którym 90 proc. stanowi sok z aloesu.