Bądź eko i poczuj klimat z Marcinem Kydryńskim i Arturem Rojkiem

Bądź eko i poczuj klimat z Marcinem Kydryńskim i Arturem Rojkiem

Dziennikarz muzyczny, podróżnik, fotograf, autor książek i twórca rozpoczynającego się właśnie w Gdańsku Siesta Festival. Marcin Kydryński, bo o nim mowa, to drugi ambasador kampanii “Czujesz Klimat?” Rossmanna.

Jak już informowaliśmy, miesiąc temu Rossmann, organizator akcji “Czujesz Klimat?”, ogłosił współpracę z Arturem Rojkiem. Dziś oficjalnie – jako drugi ambasador – do akcji dołącza Marcin Kydryński. Artysta wspólnie z marką będzie popularyzował proekologiczne postawy i sprzyjające środowisku działania, w myśl zasady, że małe, codzienne wybory każdego z nas mają ogromny wpływ na środowisko.

Przeczytaj też: Poczuj klimat z Rossmannem i Arturem Rojkiem

– Natura to moje źródło niekończących się inspiracji. Jest dla mnie, dla nas wszystkich, bardzo hojna i potrzebuje z naszej strony niezwykłej czułości i troski. Wierzę, że ode mnie, od każdego z nas, zależy jej los. Cieszę się, że zostałem ambasadorem inicjatywy “Czujesz klimat?” marki Rossmann, która ułatwia nam dokonywanie lepszych wyborów dla środowiska każdego dnia. W ramach “Czujesz klimat?” możemy wybierać kosmetyki z naturalnym składem, te wyprodukowane z poszanowaniem środowiska i dystrybuowane w opakowaniach, które można poddać recyklingowi. Filozofia “Czujesz klimat?” jest mi bliska, bo łączy w sobie edukację z budowaniem przekonania, że wspólnie możemy zmieniać świat lepszymi decyzjami – mówi Marcin Kydryński.

Czujesz klimat? – to pytanie ma nas zachęcić do refleksji: co wspólnie możemy zrobić dla dobra planety, bo „to, co dobre, dobrze jest robić razem”. Rossmann chce ułatwić klientom wybór bardziej przyjaznych środowisku produktów, oznaczając je w sklepach stacjonarnych logotypem Czujesz Klimat?, a na stronie www.rossmann.pl oraz w aplikacji Rossmann PL dodając jeszcze piktogramy symbolizujące:

*) naturalny, przyjazny skład

*) dobre dla środowiska opakowanie

*) bardziej zielona produkcja

Do inicjatywy “Czujesz Klimat?” Rossmann zaprasza wyjątkowych artystów, znanych z troski o naturę, klimat, ale też tworzących i promujących muzykę wyzwalającą dobrą energię i pozytywne wibracje.

Dzięki współpracy Rossmanna z Marcinem Kydryńskim, znanym podróżnikiem i producentem, możliwe jest dotarcie z ideą wspólnego działania na rzecz planety do szerokiego grona odbiorców.

Organizatorzy akcji zapowiadają, że w najbliższych miesiącach do akcji dołączą kolejni ambasadorzy.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Żel z sokiem z aloesu — wielofunkcyjny kosmetyk nie tylko na lato

Intensywnie nawilża, odżywia, koi, regeneruje i chroni przed fotostarzeniem. Można go stosować na włosy, twarz i ciało. Tak wszechstronne działanie zawdzięcza składowi, w którym 90 proc. stanowi sok z aloesu.