Akademia Mediderma — rusza wiosenna edycja szkoleń dla profesjonalistów

Akademia Mediderma — rusza wiosenna edycja szkoleń dla profesjonalistów

4 marca w Warszawie rusza 4. edycja cyklu szkoleniowego dla profesjonalistów pod nazwą Akademia Mediderma. Jej głównym tematem będzie chronostarzenie.

Akademia Mediderma to projekt będący efektem trzech dekad doświadczenia hiszpańskiej marki dermokosmetyków i spotkań z pacjentami w gabinecie. Każdego dnia specjaliści Mediderma tworzą rozwiązania na wszystkie problemy skórne, a swoim doświadczeniem chcą dzielić się z innymi ekspertami, tak by lepiej mogli zrozumieć swoich pacjentów, ich oczekiwania i precyzyjnie odpowiadali na ich potrzeby.

Uczestnictwo w Akademii Mediderma to skuteczne narzędzie ułatwiające podnoszenie kwalifikacji, forum wsparcia merytorycznego i możliwość zbudowania bezcennej sieci kontaktów.

W praktyce dr. Gabriela Serrano najważniejsza jest troska o zdrowie skóry pacjentów. Jej kondycja ma bezpośredni wpływ na samopoczucie i postrzeganie siebie, a co za tym idzie, jakość życia. Wychodząc z tego założenia, poszukiwanie najskuteczniejszych rozwiązań pielęgnacyjnych i terapeutycznych stało się naturalną drogą założonej przez niego marki Mediderma. W ramach Akademii Mediderma chcemy dzielić się unikalną wiedzą, by praktyka w gabinecie przynosiła realne korzyści dla pacjentów

 – tłumaczy Anna Kwaśnik, Head of Marketing Mediderma.

Tematem przewodnim 4. edycji Akademii Mediderma będzie: “Chronostarzenie – zaawansowana terapia przeciwstarzeniowa według Mediderma”. Uczestnicy szkolenia poznają najnowsze metody opóźniania pojawienia się objawów starzenia skóry i dbania o jej głęboką rewitalizację poprzez zastosowanie kompleksowych rozwiązań zabiegowych
w terapiach łączonych. Dowiedzą się również, jakie produkty do pielęgnacji domowej będą najlepszą kontynuacją pielęgnacji wdrożonej w gabinecie.

Kosmetologia i dermatologia to dziedziny w ciągłym rozwoju. Dlatego aktualizowanie swojej wiedzy jest konieczne, gdy chcemy w swoich gabinetach proponować pacjentom najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania. Akademia Mediderma daje dostęp do aktualnej wiedzy – w teorii i w praktyce. Za Medidermą stoi 30 lat doświadczenia pracy z pacjentem, a proponowane przez markę rozwiązania od lat wyznaczają trendy profesjonalnej pielęgnacji

–  mówi Elżbieta Skalska, Global Business Director Mediderma.

Akademia Mediderma — harmonogram spotkań

W ramach 4. edycji Akademii Medidermy odbędzie się 9 szkoleń dla profesjonalistów.

  • WARSZAWA: 4 marca
  • BIAŁYSTOK: 5 marca
  • KRAKÓW: 11 marca
  • KATOWICE: 12 marca
  • ŁÓDŹ: 18 marca
  • POZNAŃ: 19 marca
  • LUBLIN: 20 marca            
  • WROCŁAW: 25 marca
  • GDAŃSK: 26 marca

Po zakończonym szkoleniu uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

20 lipca ruszą zapisy na bezpłatny zabieg leczenia blizny

U osób, których ciała pokrywają szpecące blizny, wykonywane będą nieodpłatne zabiegi kosmetyczne metodą mikronakłuwania Genoscar. Najpierw uelastycznia ona blizny, a z czasem powoduje ich zmniejszenie, a nawet zanikanie.