Zostań Ambasadorem marki MEDORA i testuj jej nowości!

Zostań Ambasadorem marki MEDORA i testuj jej nowości!

„I Ty możesz zostać Ambasadorem marki MEDORA” – pod takim hasłem marka MEDORA ogłosiła 13 listopada za pośrednictwem kanałów społecznościowych swój nowy projekt adresowany do studentek i studentów kierunków medycznych.

Jeśli studiujesz na uczelni medycznej, koniecznie weź w nim udział! Naprawdę warto, bo wybrany przez MEDORĘ Ambasador będzie miał możliwość testowania nowości odzieżowych oraz publikowania swoich recenzji na Instagramie i Facebooku. Tym samym stanie się influencerem modnej odzieży medycznej.

Uwaga! W projekcie „I Ty możesz zostać Ambasadorem marki MEDORA” może wziąć udział każdy student kierunków medycznych, który jest aktywnym członkiem samorządu studenckiego, należy do kół naukowych i z sukcesem prowadzi swoje kanały w social mediach.

„Zapraszamy wszystkich młodych, kreatywnych i pełnych energii studentów kierunków medycznych o zgłoszenie się do konkursu na Ambasadora Marki MEDORA” – zachęcają organizatorzy akcji.

Szczegóły na temat projektu marki MEDORA, jego regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ.

xxx

Właścicielem marki MEDORA jest Ewa Małgorzata Wiertelak, która z branżą odzieży medycznej związana jest od 2001 roku. Od 2006 roku działa pod marką MEDORA – marka bardzo osobista. Firma jest liderem w branży i od wielu lat sukcesywnie utrzymuje pozycję trendsettera. Jej odzież wykorzystywana jest w wielu produkcjach telewizyjnych, takich jak „Pierwsza Miłość”, „W rytmie serca”, „Diagnoza”, czy „Barwy Szczęścia”, a także w wielu komercyjnych reklamach i innych projektach. Marka ubiera najbardziej wymagających klientów sektora medycznego – szpitale, największe kliniki, a także prestiżowe placówki z branży medycyny estetycznej oraz  stomatologii. MEDORA otrzymała wyróżnienie „Złota siódemka 2017 roku” w kategorii branża odzieżowa za kreowanie nowoczesnej, indywidualnej mody w dziedzinie odzieży medycznej.

Więcej na temat marki na www.medora.pl oraz na profilu FB: www.facebook.com/medoraofficial/

CZYTAJ TAKŻE:

Ewa Minge zaprojektuje nową linię odzieży medycznej dla marki MEDORA

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Poradnik dla pacjentów, którzy byli leczeni z powodu nowotworów jako dzieci

Pod redakcją dr n. med. Aleksandry Napieralskiej z