Ostatnia szansa na Twój wybór. Komu dasz punkty?

Ostatnia szansa na Twój wybór. Komu dasz punkty?

Fot. materiały prasowe

To ostatni moment, aby wybrać swoją ulubioną organizację pozarządową w akcji “Pomagamy jak umiemy”.

Do niedzieli (3 maja) klienci sieci drogerii Rossmann mogą wskazać w aplikacji Rossmann PL instytucję, której przekażą swoje punkty zebrane podczas zakupów. Domy dziecka, domy pomocy społecznej, hospicja czy schroniska, zamienią te punkty na niezbędne dla siebie produkty.

Trwa czwarta edycja programu “Pomagamy jak umiemy”. Od początku roku klienci, pokazując podczas zakupów aplikację Rossmann PL, zbierają na swoich kontach punkty. Od połowy marca mogą wybrać jedną z instytucji np. ze swojego regionu albo z innej części Polski, której przekażą zgromadzane punkty. Pod koniec roku Rossmann zamieni je na produkty warte 3,5 mln zł. Pieluchy, środki czystości, czy karma, trafią do 157 instytucji charytatywnych w kraju.

Jeśli klubowicz nie zdecyduje się na żadną konkretną instytucję, jego punkty zostaną przekazane jednej z organizacji z regionu, w którym najczęściej robi on zakupy. Im więcej osób wybierze daną instytucję, tym większą darowiznę ona otrzyma.

31 października zakończymy zbieranie punktów. Wtedy będziemy mogli podać, jakie kwoty przypadły na poszczególne instytucje. Planujemy, że do końca roku wszystkie organizacje dostaną wybrane wcześniej przez siebie produkty – poinformował Jakub Jankowski z biura prasowego firmy Rossmann.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Otyłość to choroba, którą trzeba leczyć (ROZMOWA)

Otyłość to choroba. Jej przyczyną nie jest brak ruchu i objadanie się. To nieuprawnione, dyskryminujące i stygmatyzujące opinie — tłumaczy dr hab. Mariusz Wyleżoł, kierownik Warszawskiego Centrum Kompleksowego Leczenia Otyłości i Chirurgii Bariatrycznej.