Wielofunkcyjny korektor Exact Fit

Wielofunkcyjny korektor Exact Fit

Fot.: materiały prasowe

Dzięki niemu można błyskawicznie ukryć wszelkie niedoskonałości cery. Bez niego wykonanie perfekcyjnego makijażu jest bardzo trudne, o ile w ogóle możliwe, zwłaszcza latem.

Wielofunkcyjny  korektor ARTISTRY Exact Fit dopasowuje się do naturalnej tonacji skóry i tuszuje to, co chciałybyśmy ukryć przed światem: ciemne plamy, zaczerwienienia, rozszerzone pory.  Można go używać do rozjaśniania poszczególnych partii twarzy i pod oczy – nadaje spojrzeniu blasku i sprawia, że oczy wyglądają na bardziej wyraziste i wypoczęte.

Zawiera unikalne połączenie pereł z Tahiti oraz optyczne cząsteczki pryzmatyczne, które w delikatny sposób odbijają i rozpraszają światło, dając efekt nieskazitelnego wyglądu cery.  Z kolei technologia zamykająca kolor ARTISTRY zapewnia doskonałe i długotrwałe  krycie w wysokich temperaturach i przy dużej wilgotności nawet przez cały dzień.

Korektor Exact Fit (cena: 117 zł/7,2 g) dostępny jest w trzech neutralnych odcieniach, od jasnego do ciemniejszego, a także w postaci rozświetlacza. Nie zawiera substancji zapachowych, oleju, jest wodoodporny, a więc idealny na lato. Został przetestowany dermatologicznie oraz pod kątem alergologicznym. Nadaje się do każdego typu cery.

Znacie ten produkt? Jeśli tak, podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też

Wariant Delta zupełnie zdominował w lipcu Śląsk

We wszystkich próbkach pobranych w lipcu losowo od