Ten przyrząd błyskawicznie zregeneruje twoją skórę

Ten przyrząd błyskawicznie zregeneruje twoją skórę

Tworzy mikrouszkodzenia, które stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny, a tym samym przyspieszają procesy regeneracyjne skóry. Zwiększa również absorbcję składników aktywnych aż o 85%. Regularnie stosowany, spłyca zmarszczki, poprawia napięcie skóry i wyrównuje jej koloryt.

YASUMI Derma Roller V2 (cena: 69 zł) jest urządzeniem kosmetycznym wyposażonym w 64 tytanowe igły, rozłożone na 4 tarczach, szklany zbiorniczek, który mieści 10 ml serum oraz pokrywę zabezpieczającą roller przed zabrudzeniem. Igły mogą mieć dwie długości.

  • 0,25 mm – do mezoterapii okolic oczu oraz twarzy w przypadku skóry wrażliwej;
  • 0,50 mm – do mezoterapii twarzy, szyi, dekoltu.

Zabieg mezoterapii mikroigłowej przy pomocy YASUMI Derma Roller V2 warto wykonywać 2-3 razy w tygodniu, w odstępie przynajmniej dwóch dni. W wyniku powstałych mikrouszkodzeń skóra wytwarza więcej kolagenu i elastyny, a dzięki temu staje się bardziej sprężysta i jędrna. Zmarszczki ulegają spłyceniu. Mikrouszkodzenia zwiększają także absorbcję składników aktywnych zawartych w serum aż o 85%. Serum dobieraj indywidualnie do swoich potrzeb. W internetowym sklepie oraz gabinetach YASUMI znajdziesz wiele propozycji skoncentrowanych preparatów w ampułkach.

Jak używać Derma Rollera V2?

1. Wykonaj staranny demakijaż twarzy, szyi, dekoltu.

2. Przed zabiegiem zdezynfekuj aplikator.

3. Do szklanego zbiorniczka wlej wybrane serum YASUMI.

4. Zdejmij plastikową pokrywę z aplikatora.

5. Przyłóż do skóry aplikator z igiełkami i delikatnie dociskając, rozpocznij nakłuwanie wybranej okolicy. Urządzenie prowadź w pionie, poziomie i po skosie. Zabieg powinien trwać od 4 do 10 minut.

6. Po skończeniu ponownie zdezynfekuj aplikator oraz umyj słoiczek, w ktorym było serum.

Przeciwwskazania do użycia Derma Rollera V2:

• ciąża i karmienie piersią;

• stan zapalny skóry;

• choroba nowotworowa.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Badania profilaktyczne. Jak można zachęcić do ich wykonywania?

"Badania profilaktyczne? Nie mam czasu!" – lekarze słyszą coraz częściej od pacjentów. Rezygnacja z badań profilaktycznych może mieć poważne konsekwencje dla zdrowia, dlatego warto sięgnąć po rozwiązania skrojone na miarę potrzeb współczesnego stylu życia i regularnie się badać.