VitaOrganica – szampony i odżywki do włosów

VitaOrganica – szampony i odżywki do włosów

Jeśli twoje włosy nie są w najlepszej kondycji, to powinno cię to zainteresować. Na bazie oleju rokitnikowego powstała nowa seria kosmetyków do pielęgnacji włosów L’biotica VitaOrganica.

Szampony i odżywki L’biotica VitaOrganica nie zawierają parabenów ani SLES. Wyprodukowano je z naturalnych składników, a dodatkowo wzbogacono o kompleks detoksykujący Urban Detox Complex oraz mieszaninę drogocennych olejów Mystic Oil.

Urban Detox Complex usuwa cząstki pyłu zawieszonego PM 2,5, chroni przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, w tym m.in. smogu i wolnych rodników.

Mystic Oil to mieszanka olejów monoi, arganowego, makadamia, oliwkowego i palmowego, wzbogacona o ekstrakt z mirry. Jej działanie polega na ochronie włosów przed wysoką temperaturą i ich regeneracji, bez efektu obciążenia.

L’biotica VitaOrganica to połączenie nowoczesnej formuły i naturalnych składników. W serii dostępne są szampony i odżywki nawilżające (do włosów suchych), odbudowujące (do włosów farbowanych i uszkodzonych) oraz balansujące (do włosów normalnych i przetłuszczających się). Wszystkie zapewniają pasmom włosów ochronę i wzmocnienie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Poradnik dla pacjentów, którzy byli leczeni z powodu nowotworów jako dzieci

Pod redakcją dr n. med. Aleksandry Napieralskiej z